+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hydroizolace - rekonstrukce a opravy střech

Klíčová slova: rekonstrukce, střechy, zateplování, nátěr střech,

E-mail: simona.mejtska@jobstyl.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2013

Popis: Firma Austin s.r.o. působící po celé České republice provádí rekonstrukce střech, nátěry kovových konstrukcí, hydroizolace teras a balkonů, zateplování budov a střech. Nabízíme i vyřízení Průkazu energetické náročnosti budovy.

Web: www.strechy-zateplovani.cz

Další související informace

IGI Bau - Stavby na klíč

stavby na klíč, hrubé stavby, rekonstrukce, – Provádíme stavební práce všeho druhu, od stavby rodinných domů na klíč přes hrubé stavby až po kompletní rekonstrukce rodinných domů. Zajistíme také projektové zpracování, potřebnou dokumentaci a povolení.

BKP GIPS System

Montáž sádrokartonu, montáž minerálních podhledů, – Nabízíme dodávku a montáž sádrokartonu, minerálních podhledů a systémů souvisejících se suchou výstavbou jako půdní vestvaby, podkroví, zateplování, sádrokartonové příčky a suché podlahy..............

samonosné haly

Samonosné haly, obloukové haly, montované haly, – Dodáváme kovové, prefabrikované a snadno sestavitelné klenuté haly. Haly lze použít na neomezenou řadu způsobů. Například jako skladištní a výrobní haly, garáže, letištní hangáry, prodejní objekty, sportovní areály, zemědělské objekty, stáje, dílny, rekreační objekty i budovy pro bydlení apod..

Načítání trvalo 0.0619 sekund.