+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hydroizolace - rekonstrukce a opravy střech

Klíčová slova: rekonstrukce, střechy, zateplování, nátěr střech,

E-mail: simona.mejtska@jobstyl.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2013

Popis: Firma Austin s.r.o. působící po celé České republice provádí rekonstrukce střech, nátěry kovových konstrukcí, hydroizolace teras a balkonů, zateplování budov a střech. Nabízíme i vyřízení Průkazu energetické náročnosti budovy.

Web: www.strechy-zateplovani.cz

Další související informace

FANA, s.r.o.

stavební izolace, podlahové vytápění, zateplování – Činnost je zaměřena na výrobu stavebních izolací podle vlastních patentovaných technologií, z nichž největšího zájmu dosahují systémy podlahového vytápění, kotvicí technika a renovační, sanační a zateplovací systémy.

Pila Jeneč - Dřevotes

řezivo, palubky, OSB desky, dřevo, prodej, prkna, – Prodej řeziva, palubek a OSB desek. Firma Dřevotes - pila Jeneč vznikla na jaře roku 1994, postupně se snažíme rozšiřovat nový sortiment a zásoby na skladě k okamžitému odběru i na přání zákazníka formou zakázek.

M+M sdružení Zlín

rekonstrukce, bytové jádro, koupelna, byt, dům – Provádíme rekonstrukce bytového jádra a koupelny, rekonstrukce interiérů, bytů a domů na klíč, obklady, dlažby, elektro, vodo-topo, malířské natěračské práce, podlahy, okna, dveře. Vyrábíme a montujeme kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné skříně. Garance.

Načítání trvalo 0.2293 sekund.