+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hydroizolace, sanace

Klíčová slova: hydroizolace, sanace, sanace vlhkého zdiva, podřez

E-mail: katalogy@aquasaning.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2011

Popis: Provádíme práce spojené s hydroizolací, sanace vlhkého zdiva pomocí technologií podřezávání zdiva nebo chemickými injektážemi. Provádíme práce spojené s hydroizolací, sanace vlhkého zdiva pomocí technologií podřezávání zdiva nebo chemickými injektážemi.

Web: www.aquasaning.cz/

Další související informace

SAN statika

statika, železobeton, monolit, sanace, beton, ocel – Statika a realizace stavebních konstrukcí. Realizace železobetonových stropů, sklepů, bazénů a opěrných zdí. Zakládání staveb, vrtání pilot, velkoprůměrových pilot, kotev. Statika složitých konstrukcí, sanace, rekonstrukce opravy.

SanaveR

sanaver, sanace, zateplení, zatepolovací omítka, – Sanaver - Speciální ekologická sanační omítka s ojedinělými tepelně-izolačními vlastnostmi určená pro povrchovou úpravu stěn ve vnitřním i vnějším prostředí. Pro odstranění a prevence vzniku plísní je ideální SanaveR. Sanace a zateplení, sanaver je nejlepší.

Meffert CZ

omítky, nátěry, malby, sanace, zateplení – Meffert.cz je specialistou na povrchové úpravy staveb - malby, nátěry, omítky, sanace a zateplení. Nabízíme profesionální řešení velkým i malým firmám, soukromníkům i domácnostem. Výhradní zastoupení firem Düfa, Profitec, Meffert pro českou republiku

Načítání trvalo 0.1867 sekund.