+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hydroizolační systémy

Klíčová slova: hydroizolační systémy, podlahové systémy

E-mail: kovalak@tecons.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2014

Popis: Společnost TECONS nabízí moderní hydroizolační a podlahové systémy pro izolace staveb Dual Seal na bázi sodného bentonitu proti tlakové vodě, systém Matacryl, Vulkem Quick a REPOMA na bázi polyuretanu a metylmetakrylátu pro ochranu betonových a ocelových konstrukcí proti vodě a podlahové systémy Duracon, Monopur. Unikátní technologie PUMA. Specialista na materiály pro průmyslové podlahy. Klíčová slova: hydroizolační systémy, podlahové systémy, Tecons, Puma, izolace staveb, Dual Seal, sodný bentonit, proti vodě i tlakové, systém Matacryl, Vulkem Quick, REPOMA, izolace mostů, tunelů, spodních staveb, ochrana, betonových, ocelové konstrukce, systém Duracon, Monopur, průmyslové podlahy

Web: www.tecons.cz

Další související informace

Pódium Garavogue Pronájem

mobilní pódiové systémy, pronájem pódií, ozvučení – Hledáte levné pódiové systémy, pronájem pódií a jejich ozvučení a osvětlení? Mobilní pódiové systémy od Garavogue Vám nabízí řešení. Nafotíme a natočíme Vaší svatbu, narozeniny, párty, módní přehlídku, politickou či sportovní akci. Stejně jako pro Vás pódium či molo postavíme, jsme schopni ozvučení a osvětlení.

Webnews - web snadno

tvorba www, publikační systémy, redakční systémy – Webnews je nástroj pro snadnou tvorbu www stránek patřící mezi publikační a redakční systémy pro správu obsahu. Vše jednoduše a rychle. Systém Webnews nabízí stovky moderních šablon přesně pro váš web. Ideální řešení pro osobní stránky, firemní prezentace, ale také pro internetový obchod.

Pokladní systémy QI

pokladní systémy, skladové hospodářství – Pokladní systémy QI přinášejí pořádek do vašich financí. Nejen peníze, ale i skladové hospodářství mějte pod kontrolou. Náš software přizpůsobíme na míru vašim požadavkům, přáním a možnostem vašeho podniku.

Načítání trvalo 0.0952 sekund.