+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ideálne bývanie

Klíčová slova: dom na kľúč, výstavba domu, projekt domu

E-mail: info@idealnebyvanie.sk

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2012

Popis: Riešenie bývania s dôrazom na individuálne potreby - zabezpečenie pozemku, riešenia financovania výstavby, projektová dokumentácia a realizácia výstavby. Staviame murované aj montované domy. Technickým a technologickým vybavením riešime úsporné, nizkoenergetické aj pasívne stavby. Etapy dostavanosti máme v troch etapách - hrubá stavba, holodom alebo na kľúč.

Web: www.idealnebyvanie.sk

Další související informace

Chalupa u Matěje

Ubytování Trutnov,Ubytování na horách,Dovolená – Luxusní ubytování v Krkonoších s bazénen, tenisovým kurtem a wifi připojením zdarma. V okolí spoustu sportovních a turistických možností Ski areál v Petříkovicích, Adršpašsko teplické skály. Super dovolená v podkrkonoší.

UNISTAV NB s.r.o.

stavebné práce, stavba na kľúč, výstavba rodinných – Hlavným predmetom našej činnosti je vykonávanie stavebných pozemných prác a inžinierskych stavieb ako aj sprostredkovanie obchodu. Realizujeme komplexnú výstavbu od základov až po stavbu na kľúč. UNISTAV NB s.r.o.

Penzion U Dvojice v Novém Městě na Moravě

Penzion U Dvojice,ubytování v Novém Městě na – Náš penzion najdete v obci Olešná, spadající pod obec Nové Město na Moravě. Vzdálenost od centra Nového Města je 5km a od areálu Zlatá lyže 8 km. Ideální poloha pro běžecké lyžování.Ubytování v 5 různých mezonetových a dvou klasických pokojích. Jednotlivé pokoje s konkrétním popisem a fotogalerií si můžete zobrazit. Na patře pokojů je umístěna sedačka např. pro společné posezení, lednice a mikrovlnka, které jsou určeny pro všechny ubytované. K vlastnímu grilování, nebo opékání můžete po dohodě využít ohniště na centrálním dvoře, nebo ohniště na zahradě. Pro větší skupiny nabízíme grilování v rámci polopenze.

Načítání trvalo 3.5822 sekund.