+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Imateriály

Klíčová slova: stavebnictví, stavba, stavební materiály

E-mail: katalogy@netservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2010

Popis: Informace o stavebnictví, stavební technice, technologiích a materiálech používaných na stavbách i aktuální stavební normy naleznete na našem webu Imateriály. Zaregistrujte se a získávejte aktuální informace ze světa stavebnictví!

Web: www.imaterialy.cz

Další související informace

Komínové systémy

stavebníctví, komíny, komínové systémy, krb – Prodej komínových systémů. Celý komín je dodáván jako stavebnice, která se sestavuje dle montážního návodu. Možnost montáže i dopravy. Komíny CZ od firmy Novos Nová Paka je zárukou rodinné pohody při zatopeném krbu.

C. Bau, s.r.o.

stavebnictví, stavební firma – Společnost C.Bau spol. s r.o. je stavební společnost, která je etablovaná na stavebním trhu od roku 1994. Téměř 70% kapacity společnosti je orientováno na stavební servis, který v komplexu poskytujeme průmyslovým společnostem.

Peštuka s.r.o.

stavebnictví, elektroinstalace, suché stavby – Organizace patří mezi jedny z klíčových dodavatelů v regionu v oboru elektroinstalací a suchých staveb. Činnost organizace se pohybuje po celém uzemí České republiky. Rozsah v oblasti působení: pbčanská a bytová výstavba, školství, obchodní centra, zdravostnictví a oblasti průmyslu

Načítání trvalo 0.1982 sekund.