+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IMPEX-DEKOR, s.r.o.

Klíčová slova: DVERE, STAVEBNÉ PUZDRÁ, SKLO, PODLAHY, KĽUČKY

E-mail: info@impexdekor.sk

Datum vloľení do katalogu: 4. b?ezna 2009

Popis: Naša firma sa zaoberá distribúciou dverí, podláh, schodísk a okien vysokej kvality, určených pre náročného zákazníka. Zabezpečujeme rekonštrukčné práce a stavebné úpravy interiérov, montáž dverí, podláh, okien, sadrokartónu, tiež aplikácie klasických aj dekoračných omietok, maliarske práce a ďalšie.

Web: www.impexdekor.sk

Další související informace

Dveře LOPRAIS

Dveře, výroba dřevěných dveří – Dveře LOPRAIS - výroba dřevěných dveří, vchodové dveře, vnitřní dveře, eurookna, vyrábíme dřevěné dveře z masivního dřeva. Dveře LOPRAIS - výroba dřevěných dveří , nabídka skel do dveří, dveře s vlastním rozvozem.

Dveře a zárubně Praha

dveře, zárubně, dveře a zárubně, zárubně a dveře – Levné dveře a zárubně do bytu, kanceláře, hotelu. Vchodové dveře, interiérové dveře, posuvné interiérové dveře a zárubně, bezpečnostní a protipožární dveře i zárubně. Dveře a zárubně rozličných rozměrů, dveře s výběrem barev a modifikací.

Výroba schodísk, okien, balkónov atď

schody,schodiska,balkony,dvere,altanky – Stolárstvo - Zaoberáme sa výrobou okien, dverí, zárubní, schodísk, prahov, altánkov z masívu a vlastne všetkým čo interér nového, alebo aj staršieho domu alebo bytu potrebuje. Filozofiou spoločnosti je dodávať na trh drevené komponenty vysokej kvality s nápaditým dizajnom za prijateľnú cenu.

Načítání trvalo 0.0590 sekund.