+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IMPEX-DEKOR, s.r.o.

Klíčová slova: DVERE, STAVEBNÉ PUZDRÁ, SKLO, PODLAHY, KĽUČKY

E-mail: info@impexdekor.sk

Datum vloľení do katalogu: 4. b?ezna 2009

Popis: Naša firma sa zaoberá distribúciou dverí, podláh, schodísk a okien vysokej kvality, určených pre náročného zákazníka. Zabezpečujeme rekonštrukčné práce a stavebné úpravy interiérov, montáž dverí, podláh, okien, sadrokartónu, tiež aplikácie klasických aj dekoračných omietok, maliarske práce a ďalšie.

Web: www.impexdekor.sk

Další související informace

KRÁČAL-OBKLADY s.r.o.

Obklady, dlažby, podlahy, koupelny – Montáž a pokládka obkladů a dlažeb, podlahářské práce a rekonstrukce. Nabízíme také nadstandardní služby v oblasti realizace velmi luxusních koupelen.Pro tyto účely máme speciálně vyškolený tým pracovníků.

Sádrokarton

sádrokarton, podlahy – Sádrokarton lze použít třeba při montáží podlahy či podkroví. Montáží sádrokartonu RIGIPS, KNAUF se zabýváme od roku 1995, jako společnost na trhu působíme od roku 2008. Zkušenosti v oboru montáže sádrokartonu jsme získaly mnohaletou praxí a certifikací výrobců sádrokartonových systémů.

Skleněné dveře

dveře, skleněné dveře, celoskleněné stěny, stavebn – Nabízíme široký sortiment dveří, zárubní a stavebních pouzder. Stavební pouzdra lze objednat přes internetový obchod nebo telefonicky na naší infolince. Garantujeme nízké ceny, s montáží a dopravou po celé České republice zdarma.

Načítání trvalo 0.0681 sekund.