+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Incana Natura - obklady z kamene

Klíčová slova: umělý kámen, do exteriéru, do interiéru, do obývac

E-mail: info@kamennastenu.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2012

Popis: Obkladový kámen Incana má autentičnost přírodního kamene. Oceníte jeho snadnou údržbu a praktičnost. Incana kámen je vhodný jak pro vnitřní obklady stěn, tak pro obklady fasád, soklů a podobně. Spolu s keramzitem dodá i izolační vlastnosti.

Web: www.kamennastenu.cz

Další související informace

Kuchyňské linky

kuchyně do paneláku, kuchyňské linky do paneláku – Kuchyňské linky do paneláku: vestavěné skříně, kuchyně do paneláku. Kuchyně do paneláku z moderních materiálů a všech barev, kuchyňské linky v romantickém venkovském, klasickém nebo moderním stylu. Kuchyňské linky do paneláku, vestavěné skříně, šatní skříně, nábytek, pokládka podlahové krytiny.

Online prodej samolepících dekorací - samolepící tapety, samolepky do interiéru

samolepící dekorace do interiéru, samolepky na stě – V eshopu nabízíme moderní dekorace do interiéru - samolepky na zeď. Nabízíme velké množství motivů vhodných nejen do obývacích pokojů. V nabídce máme tisíce možných kombinací a rozměrů za skvělé ceny.

Palivové dřevo

palivové dřevo,dřevo do krbu,krbové dřevo,paliva – Nabízíme prodej palivového a krbového dřeva. V nabídce je jak tvrdé dřevo (DUB/BUK) a bříza vhodné do krbu, tak měkké dřevo (SMRK, OLŠE, BOROVICE) vhodné do zplyňovacích kotlů. Dodáváme jak polena, tak i štípané

Načítání trvalo 3.7131 sekund.