+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. Karel Zubalík

Klíčová slova: stavební dozor

E-mail: zubalik-katalog@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2011

Popis: Nezávislá jihomoravská inženýrská a poradenská kancelář hájící zájmy svých klientů. Zajišťujeme poradenskou a konzultační činnost, zpracování stavebních posudků, projektové řízení a stavební dozor.

Web: www.zubalik.cz/

Další související informace

Stavební Dozor Ostrava

stavební dozor, stavbyvedoucí,projekční činnost – Nabídka komplexních služeb v oblasti řízení projektů, řízení realizace staveb a projektování. Stavební dozoro, stavbyvedoucí, tvorba rozpočtů, projekční činnost, odborné poradenství, přejímky bytů a nemovitostí, reklamační servis, revitalizace na klíč.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Načítání trvalo 0.1770 sekund.