+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. Libor Tkáč

Klíčová slova: inženýrská činnost, dozor, koordinátor

E-mail: libortkac@avonet.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2010

Popis: Firemní stránky Ing. Libora Tkáče. Je autorizovaným inženýrem v oboru Pozemní stavby a držitelem Osvědčení k činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi. Od r. 1992 registrován jako podnikatel dle živnostenského zákona a provádí ve stavebnictví především inženýrskou a projektovou činnost v jednotlivých fázích stavebních projektů, činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi a překlady stavební dokumentace do němčiny. Kterýkoliv z výkonů a činností může provést v německém jazyce.

Web: www.libortkac.cz

Další související informace

Mateřské Centrum Barvínek

mateřské centrum, plzeň,výtvarná činnost, básničky – Mateřské centrum Barvínek v Plzni pro maminky s dětmi od 1 roku do 7 let. Nabídka pohybových aktivit, výtvarné činnosti, pořádání výletů a narozeninových večírků. V centru probíhá i pravidelné tvoření pro samotné ženy.

Realitní a obchodní kance

Realitní činnost, Development, Facility management – Prodej průmyslových a komerčních objektů, rodinných domů a pozemků. Realitní činnost, Development, Facility management, Správa budov a nemovitostí, Právní služby a poradenství, Finance, Pojištění, Znalecké posudky, Stavební činnost.

Stavební poradna

Stavba, stavební, dozor, dohled, poradna – Evžen Geyer, autorizovaný technik a stavitel specializující se na provádění autorizovaných technických a stavebních dozorů, staveb z klasických technologií, nízkoenergetických a pasivních staveb, dřevostaveb.

Načítání trvalo 0.0911 sekund.