+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. Libor Tkáč

Klíčová slova: inženýrská činnost, dozor, koordinátor

E-mail: libortkac@avonet.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2010

Popis: Firemní stránky Ing. Libora Tkáče. Je autorizovaným inženýrem v oboru Pozemní stavby a držitelem Osvědčení k činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi. Od r. 1992 registrován jako podnikatel dle živnostenského zákona a provádí ve stavebnictví především inženýrskou a projektovou činnost v jednotlivých fázích stavebních projektů, činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi a překlady stavební dokumentace do němčiny. Kterýkoliv z výkonů a činností může provést v německém jazyce.

Web: www.libortkac.cz

Další související informace

Stavební firma Most

stavební firma, most, nexan, stavební činnost, – Stavební firma Nexan s.r.o. Provádění staveb, jejich změn a odstraňování, správa a údržba nemovitostí, přípravné práce pro stavby, realitní a stavební činnost, zajištění expertních posudků a další.

Stavební dozor Plzeň

technický stavební dozor, dozor na stavbě – Ve funkci stavebního dozoru poskytuji firmám a jednotlivcům tyto služby – zajištění stavebního povolení, pomoc s výběrem projektanta a zhotovitele stavby, kontrola projektové dokumentace, zajištění kolaudace aj.

Imopex - inženýrská činnost v investiční výstavbě a TDI

stavebnictví, architektura, inženýrská činnost – Zajišťujeme technický dozor a řízení finančních toků při výstavbě. Koordinujeme BOZP na staveništi. Zajišťujeme TDI, project management, cost management a construction management.

Načítání trvalo 0.0561 sekund.