+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. Lumír Štencek

Klíčová slova: energetický auditor, energetický audit

E-mail: info@stencek.com

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2011

Popis: Ing. Lumír Štencek je autorizovaný inženýr pro techniku prostředí staveb a pozemní stavby a energetický expert s oprávněním zhotovovat: energetické audity, kontroly klimatizace, kontroly kotlů, průkazy energetické náročnosti budov a další.

Web: www.stencek.cz

Další související informace

REMAKO, spol. s r.o.

energetický audit,kontrola kotlov,termostatizácia, – Energetické služby, energetické audity, kontrola kotlov, energetická certifikácia budov, merače tepla, pomerové rozdeľovače vykurovacích nákladov, bytové vodomery, rozúčtovanie nákladov za teplo,...

Energetický štítek budovy

energetický štítek, energetické štítky – Od roku 2013, přesněji od 1.4.2013 se už bez rizika pokuty při prodeji či pronájmu nemovitosti neobejdete bez PENB - průkaz energetické náročnosti budovy. Tento průkaz označovaný též jako energetický štítek budovy je od roku 2013 povinný.

Energetický štítek budovy

Energetický štítek budovy – Energetický štítek budovy slouží pro jednoduché a jasné zhodnocení budovy z hlediska její energetické náročnosti. Umožňuje jednoduché srovnání budov z hlediska nároků na energie (a tedy i nákladů) potřebných pro provoz. Může sloužit jak stávajícím majitelům a uživatelům objektu, tak i realitním kancelářím a zájemcům o koupi či pronájem domu, jako jeden z nástrojů proVíce informací o energetických štítcíchstanovení výše kupní ceny nebo nájmu.Energetickýštítek budovy se zpracovává pro rodinné i bytové domy i pro budovy v sektoru služeb a výroby.

Načítání trvalo 2.2598 sekund.