+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. Marcela Lagnerová

Klíčová slova: PENB, rozpočty, odhady, ústecký kraj, Bílina

E-mail: marcela.lagnerova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. kv?tna 2013

Popis: Vypracování průkazů energetické náročnosti budov (PENB), sestavení položkového rozpočtu stavebních prací včetně výkazu výměr, odhady nemovitostí pro hypotéky a půjčky u staveních spořitelen, odhad tržní hodnoty nemovitosti při prodeji.

Web: www.lagnerova.cz

Další související informace

tránky o obci Dětřichov

Dětřichov, Uničov, Olomoucký kraj, turistika – Stránky obsahující informace o vesnici Dětřichov. Obsahují základní informace o vesnici, zajímavosti z historie i současnosti. Na stránkách lze také najít tipy na zajímavá kulturní a přírodní místa, která se nacházejí v blízkosti Dětřichova.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 0.0675 sekund.