+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. Petr Sádovský

Klíčová slova: Brano zavírá samo, zavírač dveří, samozavírače

E-mail: p.sadovsky@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ??jna 2012

Popis: Prodej zavíračů dveří značky Diplomat, jakožto alternativa k systému Brano. Ruzné typy pro všechny běžné dveře, venkovní i vnitřní použití s možností osazení aretačním ramínkem. Samozavírače dveří.brano

Web: www.zavirace-dveri.cz

Další související informace

Dveřní kování

Dveřní kování, kování dveří, kování Rostex, Praha – Dveřní kování, dveřní zavírače, zámky do dveří, poštovní schránky na dopisy, trezory na zbraně, nábytkové, trezory do zdi, sejfy, trezorové skříně a trezorové zámky.

Dveře - nové i renovace

renovace dveří, renovace zárubní, nové dveře – Naše společnost František Kavka - COLORTAP zajišťuje renovace dveří, renovace zárubní, nové dveře na míru, dveře posuvné, montáž obložkových zárubní, včetně obkladu na kovové zárubně. Široký výběr typů dveří a zárubní.

Oprava oken a dveří Kubík

oprava oken, oprava dveří, Praha, Kubík – S řešením problémů s okny máme dlouholetou zkušenost, od roku 1990 působíme na historických a památkově chráněných objektech v centru Prahy. Stojí za námi historie čítající více než 20 let zkušeností. Svou kvalitní práci při opravách oken i dveří jsme předvedli již nesčetné spustě zákazníků.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.