+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. Roman Charvát

Klíčová slova: Inženírská činnost.

E-mail: links@wpj.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2013

Popis: Komplexní zajištění investorské a inženýrské činnosti ve stavebnictví. Zajistíme projektové dokumentace pro územní řízení, stavební povolení, provedení stavby. Nabízíme poradenství v odvětví cen stavebních prací u staveb a technická pomoc pro pojištěné při likvidaci pojistných události.

Web: www.rchengeneering.cz

Další související informace

Půjčky investice nemovitosti - KM Servis

půjčky,úvěry, investice, výkup nemovitostí – Poskytujeme finanční půjčky od 5.000 Kč - 3.000.000 Kč převážně fyzickým osobám. Dále nabízíme finanční, daňové a účetní poradenství včetně vedení účetnictví. Investorům nabízíme zhodnocení 7% ročně jejich vkladu.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Načítání trvalo 0.0689 sekund.