+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Insel.cz

Klíčová slova: nsel,insel.cz,zemní práce,pokádání dlažby,zámkové

E-mail: pcinsel.seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2009

Popis: Výkopové práce,základy a základové desky,bourací práce,odvodnění,kanalizace,chodníky,dlažby,terénní úpravy,zajištění dopravy související se stavební činností.nsel,insel.cz,zemní práce,pokádání dlažby,zámkové dlažby,zámková dlažba,kopání základů,kopání přípojek,voda,plyn,elektřina,inženýrské sítě,kopání kanalizace,teréní úpravy,bourací práce,drenáže

Web: www.insel.cz/

Další související informace

Jiří Polák

zemní práce, výkopové práce, terénní úpravy, – V Brně a okolí provádíme zemní a výkopové práce, terénní úpravy, výkopy základů a přípravné práce pro stavby. Pronájem strojů po dohodě Minibagr Komatsu PC20, Traktorbagr Komatsu WB 93 R-2, nakladač Libra 755, O&K L15, L20, válec Stavostroj VVW.

Martin František

Zemní práce, výkopové práce, odvoz suti, odvoz mat – Hlavní činností naší firmy jsou zemní práce, které obnášejí zejména terénní úpravy. Dále nabízíme výkopové práce, které obnášejí například výkopy základů staveb, výkopy drenážních rých, demoliční práce malého rozsahu, naložení a odvoz suti a další. Naší další činností je také práce s paletizačními vidlemi, skládání a převážení palet s materiálem.

Zemní práce, demolice, te

zemní práce, demolice,terénní úpravy – Každý projekt, každá stavba začíná zemními pracemi. DopStav Ostrava poskytuje služby v oblasti zemních prací, ale i demolic, terénních úprav a kontejnerové dopravy. Firma s dlouholetou praxí v oboru, disponující profesionálním vybavením.

Načítání trvalo 0.0759 sekund.