+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Insowool - Hofatex a difúzně otevřené konstrukce

Klíčová slova: dřevovláknité desky, dřevovláknité izolace, hobra,

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2012

Popis: Prodej dřevovláknitých izolací HOFATEX (hobra) nejen pro dřevostavby. Dřevovláknité desky- tepelná izolace, zvuková izolace, tepelná akumulace a stabilizace vlhkosti. http://open.thumbshots.org/image.pxf?url=http://www.insowool.cz

Web: www.insowool.cz

Další související informace

Internetový obchod se sta

Stavební materiál, stavebniny, ISO, izolace, izola – Internetové stavebniny se sortimentem veškerého stavebního materiálua rozšířené o nabídku tepelných izolací a hydroizolačních materiálů. Výhodné ceny na veškerý sortiment s možností množstevních slev nás řadí mezi nejlevnější prodejce materialů.

Jak zateplovat

foukaná izolace, tepelná izolace, climatizer plus, – Zateplením domu nebo objektu se snižuje energetická spotřeba. Vedle příznivých dopadů se mohou, ale i objevit určitá úskalí - kondenzace a následná destrukce. Proto pro výběr izolace, jsou kladeny značné nároky na dobře odvedenou práci a hlavně pak na materiál. Na trhu se dobře osvědčila celulózová izolace Climatizer Plus. Aplikace izolace je prováděna strojově. Sypká hmota po nafoukání vytváří hmotu, která vyplní všechny nesrovnalosti ve spárách a zabraňuje tak úniku tepla.

Načítání trvalo 2.8009 sekund.