+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Inspekce nemovitostí

Klíčová slova: inspekce, inspektor, nemovitost, novostavba

E-mail: zpetnyodkaz2013@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2013

Popis: Nabízíme odbornost a zkušenost. Provádíme inspekce nemovitostí, inspekce domů, bytů, novostaveb i starších objektů.Vyhotovíme znalecký posudek. Díky inspekci domu nebo bytu při přejímce přesně znáte stav nemovitosti před koupí nebo převzetím

Web: inspektornemo.cz

Další související informace

Medito-reality

bydlení, reality, dům, byt, nemovitost, pozemek, – Medito-reality je dynamicky se rozvíjející tým realitních poradců s několikaletou praxí v oboru. Zařizuje zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu bytů, domů, pozemků, komerčních objektů, chat, chalup, garáží a dalších malých objektů.

Alu kola Praha

alu kola Praha, alu disky Praha, alu disky – Alu kola Praha: alu kola a disky, prodej, lakování, leštění, oprava i svařování. Alu kola a disky pro všechny typy osobních a užitkových vozidel. Veškeré úpravy laku alu kol ( lakování, lakován, retuš laku ), opravy ( tepelnou metodou bez porušení struktury disku ), svařování a navařování hliníku a jeho slitin. Prodej, výměna, úschovna pneu a alu disků.

Registr exekuce

Registr, exekuce, exekucí, nemovitosti, nemovitost – Náš portál registr exekuce vám pomůže najít cestu z exekuce nemovitosti. Pokud na vašem domu, bytu, pozemku vázne exekuce, můžeme vám pomoci se jí zbavit. Zbavíme vás zadlužení a vyřešíme vše u exekutora za vás.

Načítání trvalo 0.0947 sekund.