+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Integra s.r.o.

Klíčová slova: komínové systémy, komínové vložky, frézovanie komí

E-mail: integra@integra-sk.sk

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2012

Popis: Výroba a montáž komínových systémov pre všetky druhy palív z nerezu (antikoru)a hliníka. Výroba komínových vložiek - komínové vložky pevné aj ohybné. Frézovanie komínov. Revízie a čistenie komínov. Výroba a montáž komínových systémov pre všetky druhy palív z nerezu (antikoru)a hliníka. Výroba komínových vložiek - komínové vložky pevné aj ohybné. Frézovanie komínov. Revízie a čistenie komínov.

Web: www.integra-sk.sk

Další související informace

Komínové systémy

stavebníctví, komíny, komínové systémy, krb – Prodej komínových systémů. Celý komín je dodáván jako stavebnice, která se sestavuje dle montážního návodu. Možnost montáže i dopravy. Komíny CZ od firmy Novos Nová Paka je zárukou rodinné pohody při zatopeném krbu.

elektro + maľovanie

elektroinštalačné práce, kamerové systémy, – Firma, so širokospektrálnym zameraním, aby sme dokázali čo najefektívnejšie pokryť potreby a požiadavky našich zákazníkov. Všetky práce, ktoré prevádzame vykonávame s maximálnou zodpovednosťou, dbáme na čistotu po vykonaní všetkých prác. Práce vykonávajú kvalifikovaný pracovnici.

Krbová kamna Morso

krbová kamna, krbové vložky, litinová kamna – Kvalitní, litinová krbová kamna a krbové vložky značky Morso, online prodej včetně příslušenství. Firma MORSO vyrábí litinová krbová kamna špičkové kvality a patří k předním světovým výrobcům. Všechna krbová kamna MORSO jsou vysoce úsporná a šetrná k životnímu prostředí.

Načítání trvalo 0.1082 sekund.