+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Integra s.r.o.

Klíčová slova: komínové systémy, komínové vložky, frézovanie komí

E-mail: integra@integra-sk.sk

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2012

Popis: Výroba a montáž komínových systémov pre všetky druhy palív z nerezu (antikoru)a hliníka. Výroba komínových vložiek - komínové vložky pevné aj ohybné. Frézovanie komínov. Revízie a čistenie komínov. Výroba a montáž komínových systémov pre všetky druhy palív z nerezu (antikoru)a hliníka. Výroba komínových vložiek - komínové vložky pevné aj ohybné. Frézovanie komínov. Revízie a čistenie komínov.

Web: www.integra-sk.sk

Další související informace

O komínových systémech

komín, komínové systémy, výroba, stavebníctví – Pokud se chystáte postavit dům nebo již vlastníte, jste na správném místě. Výběrem kvalitního komínového systému si zajistíte záruku dlouhodobého pohodlí a tepla ve Vašem domě.Čtěte na našem blogu o komínových systémech.

Komíny Schiedel

komíny schiedel, komíny, komínové systémy – Komíny Schiedel Vám zaručují maximální účinnost, bezpečnost a trvanlivost. Nabízíme kompletní poradenství při výběru vhodného komínu či systému.

Krby Molčan - krb - kamna

krby, kamna, krbové vložky, krb – Zabýváme se stavbou teplovzdušných a teplovodních krbů, kachlových kamen a sporáků navrhovaných individuálně na zakázku podle konkrétních požadavků a možností zákazníka. Stavby jsou realizovány odborně vyškolenými pracovníky po celé České republice s ohledem na nejnovější poznatky a technologie v oboru.

Načítání trvalo 0.0798 sekund.