+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interierove-dvere.name

Klíčová slova: dveře interiérové, posuvné, vnitřní, prosklené

E-mail: info@interierove-dvere.name

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2009

Popis: Interiérové dveře - informační portál o vnitřních dveřích. Možnost zadání poptávky. Dveře interiérové, vnitřní, lamino, fólie, zárubně, dveře plné, prosklené, částečně prosklené, kliky..Zadejte si poptávku a informujte se o stavebních materiálech nejenom o dveřích.

Web: www.interierove-dvere.name

Další související informace

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Stavební dozor

stavební dozor,technický dozor,stavby,byty,ČKAIT, – Provádíme stavební dozor, technický dozor na pozemních stavbách v České republice pro investora. Dále přejímku bytů a domů od developerů či stavebních firem pro budoucí majitele. Dozorovou činností se rozumí dle stavebního zákona č.183/2006 Sb. kontrola kvality, prostavěnnosti, kontrola soupisů provedených prací, rozpočtů, zakrývaných konstrukcí, termínů, fotodokumentaci, přejímky etap stavby, objektů, díla.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.