+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interiéry a stavby

Klíčová slova:

E-mail: stinem.studio@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2012

Popis: Jste rozhodnuti vytvořit si nový domov? My Vám rádi pomůžeme s Vaší představou. Na vybraném pozemku Vám postavíme domeček, dům, vilu, zrekonstruujeme byt, dům, chalupu, kompletně vybavíme Váš interiér nábytkem.

Web: www.stinem.cz/

Další související informace

Hotel Eduard v Bělé pod Pradědem

Hotel Eduard ,ubytování v Bělé pod – Hotel Eduard se nachází v ekologicky chráněné krajinné oblasti hrubého Jeseníku, přímo v srdci horského střediska Bělá pod Pradědem,Hotel Eduard nabízí ubytovací služby evropského standardu s celkovou kapacitou 90 míst, která je rozdělena na dvou až šesti lůžkové, vkusně zařízené pokoje ve dvou kategoriích. Pokoje typu A mají vlastní sociální zařízení, pokoje B mají sociální zařízení společné. Vybavení pokojů včetně WC a sprch je na velmi dobré úrovni a odpovídá standardu ***.Cena za pokoj včetně snídaně.

Apartmány Fama v Praze

Apartmány Fama,ubytování v – Velmi příjemné a útulné apartmány se nachází v centru Prahy, situované v těsné blízkosti metra Národní Třída. 3 minuty pěšky na Václavské náměstí. Možnost ubytování až pro 6 osob (dvě ložnice, plně vybavená kuchyně, koupelna, záchod, WC, televize). Možnost připojení k internetu pomocí WiFi. Nabízíme ubytování ve třech apartmánech. Samostatné byty.Přímo nad pěknou stylovou restaurací, ve které je možnost zajistit stravování.

Načítání trvalo 1.1901 sekund.