+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

INTERMA.CZ

Klíčová slova: interma, stavebnictví, projekty, výstavba, bydlení

E-mail: katalogy@interma.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2010

Popis: Projektování a realizace v oblasti bytové výstavby a prodej dokončených domů. Interma, akciová společnost Liberec si dlouhodobě udržuje pozici mezi významnými developery i realizačními firmami v oblasti bytové výstavby regionu. V nabídce společnosti Interma, akciová společnost se nově objevují mimo zavedených obytných domů také cenově výhodné objekty charakteru rodinného bydlení, které firma připravuje k výstavbě v rámci celých obytných souborů.

Web: www.interma.cz

Další související informace

RAZKA s.r.o. - realitní kancelář

Nemovitosti Reality Bydlení Hypotéky Největší – Reality a nemovitosti. Prodej, pronájem, výkup a financování nemovitostí. Byty, rodinné domy, pozemky chaty a chalupy, kanceláře, komerční prostory a objekty v Plzeňském a Karlovarském kraji.

Moderní byt a bydlení

Moderní byt a bydlení – Otázka moderního bydlení je velmi individuální záležitostí, neboť pod pojmem „moderní“ může každý chápat něco jiného. Jde spíše o věc vkusu každého člověka, který se výrazně projevuje právě v uspořádání a zařízení bydlení.

RealityMat.cz - reality

reality, bydlení – První realitní slevový portál - zajímavé nabídky realit a tipů pro Váš dům, byt a zahradu - slevy, akční nabídky a tipy z oblasti bydlení, financování a realit - první a jedinečný server se specifickou nabídkou oblasti realit, bydlení a zahrady v ČR.

Načítání trvalo 0.0824 sekund.