+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

INTERMA.CZ

Klíčová slova: interma, stavebnictví, projekty, výstavba, bydlení

E-mail: katalogy@interma.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2010

Popis: Projektování a realizace v oblasti bytové výstavby a prodej dokončených domů. Interma, akciová společnost Liberec si dlouhodobě udržuje pozici mezi významnými developery i realizačními firmami v oblasti bytové výstavby regionu. V nabídce společnosti Interma, akciová společnost se nově objevují mimo zavedených obytných domů také cenově výhodné objekty charakteru rodinného bydlení, které firma připravuje k výstavbě v rámci celých obytných souborů.

Web: www.interma.cz

Další související informace

Byty Nový Bydžov

byty Nový Bydžov, bydlení Nový Bydžov, bytový dům – Prodej bytů v Novém Bydžově. Nabízíme Vám bytový projekt v atraktivní lokalitě Nového Bydžova v ulici Julia Fučíka, který navazuje na první část výstavby, jež byla dokončena v roce 2005. Ve třech nových domech bytového komplexu naleznete celkem 4 nadzemní podlaží, ve kterých vznikne 41 bytů.

Residence Lesopark byty Praha

byty Letnany, bydleni Letnany, byty Praha, nove by – Residence Lesopark nabízí k prodeji nové byty v Praze. Bydlení Letňany nabízí klidné prostředí v uzavřeném komplexu blízko lesa s vlastní zahradou. Byty Praha z Residence Lesopark jsou přitom jen pár minut do centra.

OVB projekty

OVB Allfinanz, OVB projekty, Společnost OVB – Společnost OVB působí na evropském trhu již od roku 1970. Ve 14 evropských zemích se stará o více než 2,8 milionu privátních i korporátních klientů. Poskytuje profesionální finanční služby a klade přitom důraz na individuální přístup, který je základem pro budování dlouhodobých a kvalitních vztahů se svými klienty. Společnost OVB Allfinanz a.s. je partnerem několika významných projektů z nejrůznějších oblastí. Na tomto webu vám rádi představíme různorodost partnerství, které společnost OVB Allfinanz udržuje.

Načítání trvalo 0.1056 sekund.