+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IZOLACE BAKO

Klíčová slova: pur,zateplení,polyuretan,pěna,úspora,těsnost,

E-mail: info@izolacebako.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2011

Popis: Zateplení stříkanou polyuretanovou pěnou, přináší úsporu energií při vytápění, zvukovou izolaci, neměnné prostředí a stálou vlastnost materiálu. Rychlý postup aplikace šetří náklady na pořízení při srovnání s cenami běžně používaných izolací.

Web: www.izolacebako.cz/

Další související informace

Rekonstrukce interiéru

rekonstrukce interiéru, sádrokartony, – Provádíme rekonstrukce interiérů se zaměřením na sádrokartonové konstrukce, včetně jejich profesionálního vymalování. Zajistíme kompletní rekonstrukci bytového jádra, včetně všech prací, které jsou zde potřeba jako elektřina, voda, odpad apod. Další specializací jsou plovoucí podlahy a to laminátové plovoucí podlahy, korkové a dřevěné plovoucí podlahy. Naše služby poskytujeme v okresu Blansko a v okolí Brna.

Zateplení střechy

Zateplení, zateplení střechy, zateplení střech – Zateplení střechy, zateplení podkroví i zateplení půdy u šikmých střech víceúčelovou tepelnou izolací. Vysoká trvalá ochrana před horkem i zimou, větrem, prachem, deštěm a sněhem, technologie určená pro všechny šikmé střechy již od sklonu 12°.

EKONOMSERVIS-stavby, a.s.

zateplení,fasáda,revitalizace,lodžie,balkony – Zateplováni. Revitalizace a regenerace panelových a bytových budov, lodžií, balkonů, fasád. Pozemní stavitelství. zateplení,fasáda,revitalizace,lodžie,tepelné izolace,zateplení fasády,rekonstrukce domů, balkony

Načítání trvalo 0.0545 sekund.