+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IZOLTECH, s.r.o.

Klíčová slova: potrubné izolácie, zatepľovanie, technické izoláci

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2012

Popis: Tepelné, chladové, akustické a protipožiarne izolácie, stavebná chémia, sadrokartónové systémy, strešné okná, fólie. Miešanie farieb a omietok CAPAROL. Zákazníkom ponúkame bezplatný dovoz tovaru. IZOLTECH, s.r.o.

Web: www.izoltech.sk

Další související informace

PS STAV - zateplovanie

Zateplovanie, fasadne farby a omietky – Zateplovanie, predaj stavebneho materialu, reknostrukcia domov, revitalizacia, sadrokarton, fasadne farby a omietky, BASF Color Sensation. Vymena okien, renovacia domov, bytov, revitalizacia fasad bytovych domov.

Výškové práce

Výškové práce, instalace reklam, technické práce. – Provádíme výškové práce a instalace reklam za pomocí horolezecké techniky a vysokozdvižných plošin. Dále provádíme nátěry střech, opravy fasád domů, výroba a následná instalace bezpečnostních mříží. Více na našich webových stránkách.

Výroba plastových dílů

plastové technické díly,vstřikování plastů, – Zaměřujeme se na vstřikování a lisování technických výlisků včetně jejich následné kompletace a montáže. Specializujeme se rovněž na výrobu lisovacích a vstřikovacích nástrojů se zajištěním změnových a optimalizačních opatření.

Načítání trvalo 2.9841 sekund.