+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jádrové vrtání Ovsenák

Klíčová slova: jádrové vrtání,řezání,stěnová pila,odvětrání,radon

E-mail: ovsl@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2013

Popis: Nabízíme speciální stavební práce jako je jádrové vrtání (pr.8-900mm i více), řezání řetězovou diamantovou pilou, řezání stěnovou pilou, odvětrání objektů od vlhkosti a radonu a jiné speciální stavební práce.

Web: www.ovsl.mypage.cz

Další související informace

Antikondenzační a termoiz

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Nabízíme termoizolační nátěry Maxitherm, které jsou zároveň antikondenzační a snižují kondenzaci vlhkosti ve zdi a zabraňují tak vzniku plísní. Termoizolační a antikondenzační nátěry se používají jako povrchová úprava jak venkovních fasád, tak i interiérů.

První KEY-STAV, a.s.

stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činn – Hlavní náplní společnosti jsou dodávky stavebních a montážních prací včetně veškerých materiálů a inženýrských činností na nových stavbách, rekonstrukcích a opravách.stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činnost, stavby, rekonstrukce, opravy, stavebnictví, key-stav, keystav, pozemní, ostrava, český-těšín, třinec, jablunkov

Foukaná izolace

foukaná izolace, foukaná izolace cena, – Foukaná tepelná izolace se nevybírá jen podle ceny, hlavním kritériem by měla být především kvalita. Foukanou izolací lze zateplovat celou budovu bez ohledu na její stáří. Zateplování budov produktem Climatizer Plus provádějí dobře vyškolení pracovníci. Orientační cenu za foukanou izolaci Climatizer Plus lze zjistit pomocí webového interaktivního ceníku, díky němuž můžeme snadno spočítat náklady na různé varianty izolování nemovitosti.

Načítání trvalo 0.0861 sekund.