+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jafran

Klíčová slova: jafran,ruční výkopové práce, technické služby,

E-mail: sevciknikol@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2010

Popis: jafran,ruční výkopové práce, technické služby,demolice,zámková dlažba,další služby,ploty,výkopy,stavební práce, základy pro stavbu rodinných domů, řezání dřeva,studny,technické služby,úklid veřejných prostranství

Web: www.jafran.ic.cz

Další související informace

Úklidové služby pro Vaše bydlení.

úklid, úklidové, práce, čištění, služby, Ostrava – Úklid komplexního rozsahu poskytujeme po celé Ostravě a okolí. Úklidové práce provádíme pravidelně i jednorázově. Zajistíme pravidelný úklid různých typů komerčních i nekomerčních objektů od bytů, kanceláří tak i kompletní úklidy společných prostor.

Bagristé

zemní práce, demolice, výkopové práce, terénní úpr – Zajišťujeme zemní práce a demolice. Realizujeme výkopové práce, pokládání dlažby, odvoz suti, terénní úpravy, kopání studní. Nacházíme se v blízkosti obcí Hájek, Štěrboholy a Horní Počernice. Pracujeme nepřetržitě.

Martin František

Zemní práce, výkopové práce, odvoz suti, odvoz mat – Hlavní činností naší firmy jsou zemní práce, které obnášejí zejména terénní úpravy. Dále nabízíme výkopové práce, které obnášejí například výkopy základů staveb, výkopy drenážních rých, demoliční práce malého rozsahu, naložení a odvoz suti a další. Naší další činností je také práce s paletizačními vidlemi, skládání a převážení palet s materiálem.

Načítání trvalo 2.9540 sekund.