+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jafran

Klíčová slova: jafran,ruční výkopové práce, technické služby,

E-mail: sevciknikol@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2010

Popis: jafran,ruční výkopové práce, technické služby,demolice,zámková dlažba,další služby,ploty,výkopy,stavební práce, základy pro stavbu rodinných domů, řezání dřeva,studny,technické služby,úklid veřejných prostranství

Web: www.jafran.ic.cz

Další související informace

Úklidové práce v Praze

úklidové práce, služby, čištění koberců, mytí oken – Na území Prahy provádíme veškeré úklidové služby. Specializujeme se především na pravidelné úklidy domácností a menších firem, čištění koberců a mytí oken. Zabezpečujeme také rozsáhlé jednorázové úklidové práce pro školská a zdravotnická zařízení. Kvalitní zaměstnanci a profesionální přístup nám každoročně přináší velké množství spokojených klientů.

Výškové práce

Výškové práce, instalace reklam, technické práce. – Provádíme výškové práce a instalace reklam za pomocí horolezecké techniky a vysokozdvižných plošin. Dále provádíme nátěry střech, opravy fasád domů, výroba a následná instalace bezpečnostních mříží. Více na našich webových stránkách.

Zemní práce

zemní a výkopové práce, pronájem jeřábu – Naše společnost provádí zemní práce, nákladní autodopravu a pronájem jeřábů s kvalifikovanou obsluhou s mnohaletou praxí. Zemní a výkopové práce pro pozemní, dopravní a průmyslové stavitelství, demolice.

Načítání trvalo 0.0613 sekund.