+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jafran

Klíčová slova: jafran,ruční výkopové práce, technické služby,

E-mail: sevciknikol@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2010

Popis: jafran,ruční výkopové práce, technické služby,demolice,zámková dlažba,další služby,ploty,výkopy,stavební práce, základy pro stavbu rodinných domů, řezání dřeva,studny,technické služby,úklid veřejných prostranství

Web: www.jafran.ic.cz

Další související informace

Zemní a výkopové práce

zemní práce, výkopové práce, kontejerová doprava – Firma Radim Berger se specializuje na zemní a výkopové práce - výkopy stavebních jam, úpravy terénu, těžbu zeminy, zpevňování svahů a břehů, čištění rybníků, výkopy bazénů, rybníků, jezírek, sklepů, septiků a kontejnerovou přepravu v Hradci Králové.

Zemní práce

zemní práce, výkopové práce, zemní práce – Zemní a výkopové práce - naše firma působí na trhu již 5 let, mnoho našich zákazníku se přesvědčilo o výhodách komplexního zajištění služeb, které jsme schopni realizovat, zakázky ve středním a malým rozsahu.

Úklidové služby Olomouc

úklidové služby, úklidové práce, úklid domácností – Pravidelné i jednorázové úklidy pro firmy a domácnosti. Společnost Delta Servis s.r.o. nabízí úklidové služby již od roku 1991 a poskytuje tak služby na nejvyšší profesionální úrovni. Mezi služby patří: mytí oken a výloh, čištěni koberců, mytí vysokotlakými čističi WAP, strojové čištění podlah, kompletní úklidy po malování a stavebních úpravách a další. V rámci úklidu domácnosti za Vás taktéž zajistíme praní a žehlení prádla, vyřešíme pravidelné pochůzky nebo pomůžeme s drobnými opravami v domácnosti.

Načítání trvalo 0.0532 sekund.