+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jan Cibulka stavební prá

Klíčová slova: stavby,rekonstrukce,stavby na klíč,stavební práce

E-mail: info@cibulka-stavby..cz

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2011

Popis: Poznejte výhody ověřené stavební firmy Cibulka Stavby, která již úspěšně realizovala mnoho zakázek v oblasti staveb na klíč či rekonstrukcí a staveb domů. Stavby, renovace a jiné stavební práce provádíme již od roku 2004. Vy tak získáváte jistotu spolehlivě a kvalitně odvedené práce.

Web: www.cibulka-stavby.cz

Další související informace

Profesionální výstavba

rekonstrukce, výstavba, realizace, domu, bytu – Profesionální výstavba a rekonstrukce staveb, kompletní rekonstrukce a přestavby rodinných domů, pasivniho domu, panelového bytu. Zajistíme také projektovou dokumentaci, stavební povolení, tlakové zkoušky a revize.

Pavel Hýbl - Rekonstrukce

rekonstrukce,stavební činnost – Provádíme rekonstrukce nemovitostí jakéhokoliv rozsahu, od drobných oprav až po kompletní realizaci na klíč. Pracujeme s inteligentními technologiemi, ověřenými materiály, kvalitní technikou a nařadím. Spolupracujeme jen s pracovníky ve svém oboru zkušenými, kvalifikovanými a spolehlivými.

Stavební práce

stavebni prace,obklady,dlazby,rekonstrukce – zabíváme se: Výstavba rodinných a řadových domů na klíč Rekonstrukce, přestavby a opravy objektů, budov a bytů Zateplovací systémy pro stávající i nové stavební objekty Pokládka obkladů, dlažeb, zámková dlažba, plovoucí podlahy Malířské a natěračské práce Sádrokartonářské práce

Načítání trvalo 0.1758 sekund.