+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JCZ - inženýrské sítě

Klíčová slova: inženýrské stavby, vodovody, kanalizace, plynovody

E-mail: jcz@jcz-cerny.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2011

Popis: Nabízíme inženýrskou výstavbu – hlavně výstavbu vodovodů, kanalizací, plynovodů, komunikací a skládek. Dále provádíme ekologické stavby, zemní a bourací práce. Provádíme demolice a rozbíjení tvrdých hornin bez použití trhavin.

Web: www.jcz-cerny.cz

Další související informace

Termoizolační nátěry Maxi

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Antikondenzační a termoizolační nátěr Maxitherm je vhodný jako povrchová úprava fasád i interieru. Díky svým termoizolačním vlastnostem sníží náklady na vytápění i klimatizace v létě a zároveň zabraňuje kondenzování vlhkosti ve zdivu a tedy i tvorbě plísní.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.1909 sekund.