+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JCZ - inženýrské sítě

Klíčová slova: inženýrské stavby, vodovody, kanalizace, plynovody

E-mail: jcz@jcz-cerny.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2011

Popis: Nabízíme inženýrskou výstavbu – hlavně výstavbu vodovodů, kanalizací, plynovodů, komunikací a skládek. Dále provádíme ekologické stavby, zemní a bourací práce. Provádíme demolice a rozbíjení tvrdých hornin bez použití trhavin.

Web: www.jcz-cerny.cz

Další související informace

plus kompresor

kompresor, kompresory, vzduchove kompresory, – Prodáváme pístové kompresory, šroubové kompresory Atmos a REMEZA, sušiče Hiross, filtry, odvaděče, multiplikátory, ohřívače, vzdušníky a další příslušenství. Záruční i pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů a sušiček, montáže a projekty.

Termoizolační nátěry Maxi

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Antikondenzační a termoizolační nátěr Maxitherm je vhodný jako povrchová úprava fasád i interieru. Díky svým termoizolačním vlastnostem sníží náklady na vytápění i klimatizace v létě a zároveň zabraňuje kondenzování vlhkosti ve zdivu a tedy i tvorbě plísní.

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.