+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jeřábnícké práce Dolejš

Klíčová slova: jerabnicke prace,jeřáby,autojeřáb,práce autojeřábe

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2010

Popis: Jeřábnícké práce Dolejš Josef - poskytujeme jeřábnické práce především v Praze a středočeském kraji a v okolí již od roku 1990. Naším zájmem je uspokojit jak malé zákazníky tak i také dlouhodobé zakázky pro velké stavební firmy. Provádíme manipulaci s břemeny rozličných druhů v závislosti na požadavku zákazníka. Naší předností jsou ceny, za které jeřábnické práce provádíme. Stavíte rodinný dům nebo dálnici, ozvěte se nám. Dokážeme zvednout až 14 tun nákladu.

Web: www.jerabnickepracepraha.cz/

Další související informace

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Povinné ručení online

Povinné, ručení, srovnání, porovnání, – Hitem spořivého motoristy je sjednání povinného ručení online. Naše kalkulačka vám to umožní rychle a přesně. Než se scházet s pojišťovacím poradcem, stačí když si sednete k počítači a povinné ručení je během 5 minut.

Autojeřáb Brno, Demag AC 40 City

autojeřáby Brno, jeřábnické práce Brno, – Naše firma Lubomír Velčovský, autojeřáby Brno má v nabídce na jeřábnické práce tři stroje. Autojeřáb, který je vhodný na stísněné prostory, vhodný do města a má nejmenší možný podvozek je mobilní jeřáb Demag AC 40 City.

Načítání trvalo 0.0884 sekund.