+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jeřábnícké práce Dolejš

Klíčová slova: jerabnicke prace,jeřáby,autojeřáb,práce autojeřábe

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2010

Popis: Jeřábnícké práce Dolejš Josef - poskytujeme jeřábnické práce především v Praze a středočeském kraji a v okolí již od roku 1990. Naším zájmem je uspokojit jak malé zákazníky tak i také dlouhodobé zakázky pro velké stavební firmy. Provádíme manipulaci s břemeny rozličných druhů v závislosti na požadavku zákazníka. Naší předností jsou ceny, za které jeřábnické práce provádíme. Stavíte rodinný dům nebo dálnici, ozvěte se nám. Dokážeme zvednout až 14 tun nákladu.

Web: www.jerabnickepracepraha.cz/

Další související informace

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Načítání trvalo 2.2662 sekund.