+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jeřábnícké práce Dolejš

Klíčová slova: jerabnicke prace,jeřáby,autojeřáb,práce autojeřábe

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2010

Popis: Jeřábnícké práce Dolejš Josef - poskytujeme jeřábnické práce především v Praze a středočeském kraji a v okolí již od roku 1990. Naším zájmem je uspokojit jak malé zákazníky tak i také dlouhodobé zakázky pro velké stavební firmy. Provádíme manipulaci s břemeny rozličných druhů v závislosti na požadavku zákazníka. Naší předností jsou ceny, za které jeřábnické práce provádíme. Stavíte rodinný dům nebo dálnici, ozvěte se nám. Dokážeme zvednout až 14 tun nákladu.

Web: www.jerabnickepracepraha.cz/

Další související informace

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Načítání trvalo 2.3648 sekund.