+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jezírkové fólie

Klíčová slova: jezirkova folie, jezirkove folie, koupací jezírko

E-mail: obchod@jezirkove-folie.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2011

Popis: Na našem webu si můžete z pohodlí domova či kanceláře objednat jezírkové fólie, geotextílie, a veškeré příslušenství ke všem těmto produktům za bezkonkurenční ceny. Velkoobchodní a maloobchodní prodej. Využijte našich služeb a pořiďte si své vysněné jezírko.

Web: www.jezirkove-folie.cz

Další související informace

Folie - Plachty

folie, plachty, bazénové plachty, folie na bazény – Vyrábíme, sváříme folie a plachty na bazény, foliovníky a zahradní jezírka i na míru dle zadaných rozměrů zákazníkem. Prodáváme krycí a stínící sítě na pískoviště, pergoly, lešení, ploty a pod. krycí plachty atd.

eshop obalové materiály

fólie, balící fólie, kartony, krabice – Vítejte na eshopu, kde můžete on-line nakoupit obalové materiály jako jsou fólie, balící fólie, kartony, krabice, lepící pásky, obálky a další sortiment z této oblasti. Nabízíme i zajištění potištěných lepících pásek a vlastní potisk krabic.

Dodavatel obalů, kartonů a lepících pásek

folie, obaly, kartony – Zabýváme se dodávkou sortimentu jako jsou průtažné (streč)fólie, lepicí pásky pro široké použití od základních přes barevné, oboustranné až po speciální pevnostní pásky.Jako další sortiment máme v nabídce překrývací fólie, bublinkové fólie, kartony.

Načítání trvalo 0.0637 sekund.