+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jímka, septik

Klíčová slova: Jímka,jímky,septik, septiky, šachty, filtry

E-mail: dsplastic@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2010

Popis: výroba a prodej plastových jímek, septiků, zemních pískových filtrů, vodoměrných šachet, čistíren odpadních vod a další zakázkové výroby z plastu. Jsme ochotni vyjít našemu zákazníkovi vstříc v mnoha přáních. Zkuste se na nás obrátit i Vy

Web: www.jimka-septik.cz

Další související informace

Foukaná izolace

foukaná izolace, foukaná izolace cena, – Foukaná tepelná izolace se nevybírá jen podle ceny, hlavním kritériem by měla být především kvalita. Foukanou izolací lze zateplovat celou budovu bez ohledu na její stáří. Zateplování budov produktem Climatizer Plus provádějí dobře vyškolení pracovníci. Orientační cenu za foukanou izolaci Climatizer Plus lze zjistit pomocí webového interaktivního ceníku, díky němuž můžeme snadno spočítat náklady na různé varianty izolování nemovitosti.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Plastové septiky

Plastové septiky, septiky, septiky dvoukomorový, S – Prodáváme kvalitní plastové septiky.Pokud se rozhodujete pro konkrétní druh septiku, pravděpodobně brzy při svém hledání narazíte na klasiku mezi septiky, kterou je septik plastový.Pokud se rozhodujete pro konkrétní druh septiku, pravděpodobně brzy při svém hledání narazíte na klasiku mezi septiky, kterou je septik plastový. Plasty se dnes využívají snad v každém výrobním průmyslu a jejich vlastnosti se neustále zdokonalují, proto dnes mohou být vystaveny i působení chemických látek a jejich využití je možné i v oblasti odpadních vod.

Načítání trvalo 0.0576 sekund.