+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jímka, septik

Klíčová slova: Jímka,jímky,septik, septiky, šachty, filtry

E-mail: dsplastic@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2010

Popis: výroba a prodej plastových jímek, septiků, zemních pískových filtrů, vodoměrných šachet, čistíren odpadních vod a další zakázkové výroby z plastu. Jsme ochotni vyjít našemu zákazníkovi vstříc v mnoha přáních. Zkuste se na nás obrátit i Vy

Web: www.jimka-septik.cz

Další související informace

Antikondenzační a termoiz

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Nabízíme termoizolační nátěry Maxitherm, které jsou zároveň antikondenzační a snižují kondenzaci vlhkosti ve zdi a zabraňují tak vzniku plísní. Termoizolační a antikondenzační nátěry se používají jako povrchová úprava jak venkovních fasád, tak i interiérů.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Jímky a čističky

Jímky, čističky, Čistička odpadních vod, plastové – http://www.jimkycisticky.cz/Jímky a čističky jsou součástí života a bydlení téměř každého člověka i celých rodin žijících v rodinných domcích především na vesnici, nebo v rekreačních oblastech. Především tam se bez nich neobejdeme. Jímky bývaly většinou zhotoveny z betonu, ale v současnosti jsou v trendu ekologické plastové odpadní jímky. Pro jejich osazení je nutné vybrat vhodné podloží – mělo by být pevné a suché.

Načítání trvalo 0.0536 sekund.