+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jímky Beren

Klíčová slova: Jímka, sklolaminátová jímka, septik, Jednokomorové

E-mail: info@jimky-beren.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2012

Popis: Nabízíme kvalitní skloalminátové jímky značky Beren.Jímka je nejjednodušším a nejběžnějším řešením, i když v dnešní době jistě né tím nejekologičtějším nebo nejekonomičtějším, problému s odpadními vodami vyprodukovanými domácnostmi nebo malým podnikových provozemJímka je nejjednodušším a nejběžnějším řešením, i když v dnešní době jistě né tím nejekologičtějším nebo nejekonomičtějším, problému s odpadními vodami vyprodukovanými domácnostmi nebo malým podnikových provozem. Pokud hledáte kvalitního českého výrobce s dlouholetou tradicí v oboru, který ve svém sortimentu jímky nabízí, můžeme vám nabídnout výrobky společnosti Beren.

Web: www.jimky-beren.cz/

Další související informace

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Načítání trvalo 0.0734 sekund.