+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jiří Serafin

Klíčová slova: truhlářství, zámečniství

E-mail: info@plotyjs.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2010

Popis: Poskytování služeb v oblasti stavebního zámečnictví a stavebně truhlářských prací. výroba plotů, branek, zábradlí, schodišť, mříží, regálů, vazníků. Jsme schopni Vám na zakázku vyrobit vše co souvisí s kovovýrobou.

Web: www.plotyjs.cz

Další související informace

Vizualizace staveb

3d, vizualizace, staveb, exteriéru, interiéru – Atelier Vizarch se specializuje na fotorealistické vizualizace staveb, interiér? i exteriér?, 3d modely libovolných objekt? (nap?. nábytku) a zákresy do fotografií. Architekt?m a developer?m nabízí možnosti individuálního provedení vizualizace dle specifických požadavk?.

Přírodní luxusní výrobky

příze pro pletení, hedvábné příze, šály – V obchodě Vám nabízíme luxusní přízi z pravého přírodního hedvábí té nejvyšší kvality původem z indického Biharu. Tato oblast je známá výrobou hedvábí jedinečné kvality. Barevné variace a síla hedvábné příze je velmi variabilní. Nabízíme jemné příze vhodné pro háčkování nebo silnější variantu příze ideální pro pletení. Z těch to přízí nabízíme ručně tkané šály.

Truhlářství Janda Trutnov

truhlářství, trutnov, janda, pokerové stoly – Truhlářství Jiří Janda Trutnov: prodáváme nábytek, dveře, ale i vyrábíme na zakázku dle Vašich představ, případně stylové pokerové stoly. Podívejte se na naši širokou nabídku služeb na našich internetových stránkách.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.