+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jiří Serafin

Klíčová slova: truhlářství, zámečniství

E-mail: info@plotyjs.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2010

Popis: Poskytování služeb v oblasti stavebního zámečnictví a stavebně truhlářských prací. výroba plotů, branek, zábradlí, schodišť, mříží, regálů, vazníků. Jsme schopni Vám na zakázku vyrobit vše co souvisí s kovovýrobou.

Web: www.plotyjs.cz

Další související informace

Klub Občanská plovárna

Bankety, Svatební oslavy, Svatební obřad, Firemní – Klub Občanská plovárna nabízí pro Vaše: Kulturní akce, Oslavy, Semináře, Firemní akce, Společenské akce, Zahradní párty. Bankety, Svatební oslavy, Svatební obřad, Firemní školení, Pronájem sálu, Rauty.

Podlahy Praha 9

Podlahy Praha 9, podlahy Praha, podlahy – Podlahy Praha 9: zvolit správnou podlahovou krytinu je důležité pro hladký chod domácnosti. Laminátové podlahy, plovoucí i dřevěné podlahy, korek, PVC, široký výběr koberců. Prodej a pokládka podlahové krtiny, rekonstrukce interiéru a koupelny.

doornet- vestavěné skříně

vestavěné skříně,skříně na míru,vstavané skrine, – Ako prví prichádzame s možnosťou vytvorenia objednávky vstavanej skrine cez internet, priamo z pohodlia vášho domova, bez nutnosti chodenia po obchodoch a firmách. Absencia predajcov a ďalších nákladov je premietnutá v dobrej cene vstavanej skrine.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.