+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JK Projekt, s.r.o.

Klíčová slova: projektovanie, projekty, realizácia stavieb, výsta

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2012

Popis: Projektovanie a realizácia stavieb, vrátane inžinierskej činnosti.Vypracovanie architektonických štúdií a vizualizácií.Návrh a dodávka interiéru.Kompletná dodávka stavieb na kľúč.Poradenská činnosť.

Web: www.jkprojekt.sk

Další související informace

Stavební firma Liberec

Stavební firma, ZE stavby s.r.o., stavba, rekonstr – Nabízíme kompletní portfolio stavebních prací. Od výkopu, po položení střechy. Pokud hledáte dodavatele hrubé stavby, stavby domu nebo rekonstrukce domu, bytu či bytového jádra? Vybíráte z více stavebních firem? Zkuste nás kontaktovat. Mimo vyšší kvality vám možná dokážeme nabídnou i nižší cenu.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Rodinné domy na klíč

rodinné, domy, typové, projekty, domu – Liberohaus s.r.o. nabízí typové rodinné domy na klíč, od projektu po výstavbu. Všechny domy jsou nízkoenergetické a odpovídají standartům pasivních domů. Společnost LiberoHaus s.r.o. pokládá za své priority profesionálně odvedenou práci a rozvoj vztahů se zákazníky. Usilujeme o to, aby nás okolí vnímalo jako jednu z nejlepších firem v oboru stavebních prací a tomu podřizujeme všechny své kroky.

Načítání trvalo 0.2295 sekund.