+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kabele - zemní práce

Klíčová slova: kabele zemní práce,rakovník zemní práce,kabele

E-mail: kabelepetr@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2010

Popis: Firma Kabele-zemní práce pracuje na rakovnicku, kde poskytuje kvalitní služby v oblasti výkopových prací, likvidace stavebních odpadů, pokládce plynovodů, vodovodního řádů, odvoz a půjčování kontejnerů

Web: www.kabelezemniprace.cz/

Další související informace

Bagr-prace.cz - Třebíč

Zemní práce, traktorbagr, minibagr, – Zemní práce, výkopové práce, demoliční práce menšího rozsahu traktrobagrem a minibagrem, Třebíč, Brno, Jihlava, Znojmo, Žďár nad Sázavou, Humpolec, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Vysočina, Jižní Morava, ČR , pro pozemní, dopravní a průmyslové stavby.

Bagristé

zemní práce, demolice, výkopové práce, terénní úpr – Zajišťujeme zemní práce a demolice. Realizujeme výkopové práce, pokládání dlažby, odvoz suti, terénní úpravy, kopání studní. Nacházíme se v blízkosti obcí Hájek, Štěrboholy a Horní Počernice. Pracujeme nepřetržitě.

Druhy sazeb - plyn

změna dodavatele, dodavatelé plynu, plyn, zemní pl – Elektřina není zadarmo. S tímto faktem se naprostá většina z nás již dávno smířila. Pravidelně tak otevíráme obálky s fakturami za tuto službu, abychom posléze zaslali peníze na účty dodavatelů.

Načítání trvalo 3.1952 sekund.