+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kachlová kamna Čáslav

Klíčová slova: Kachlová kamna Čáslav, Kachlové sporáky, Krby

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2013

Popis: Ve městě Čáslav projektujeme a navrhujeme kachlová kamna (jak z ručně mačkaných kachlů, tak i kachlová kamna z moderní velkoplošné keramiky), kachlové sporáky i krby - zajišťujeme také jejich stavbu.

Web: www.gw-kamnakrby.cz

Další související informace

Krby, kamna Berka

kamna, krby, krbové vložky, servis – Kamnářství Berka nabízí především stavby interiérových  krbů na klíč a dále prodej krbových kamen a krbových vložek. Zajišťujeme též stavby komínů na klíč, stavby kachlových kamen, sporáků, pecí a pizza pecí, prodej materiálů pro stavbu svépomocí, zahradní krby a grily, krbové nářadí a ostatní doplňky. Ke kompletní realizaci teplovzdušného krbu Vám nabízíme též rozvody teplého vzduchu pro vytápění dalších prostor a tepelnou pohodu celého domu. Stavíme vždy z kvalitních materiálů s použitím výhradně osvědčených krbových vložek od různých výrobců a v různých cenových kategoriích.

Kachliarstvo Halás

krb, krby, pec, pece – Návrh, realizácia, dodávka, rekonštrukcia a kompletný servisom vykurovacích telies ako sú krby, kozuby, kachlové pece a sporáky. ôsobíme na celom území Slovenska, takisto aj v susedných štátoch, najmä v Českej republike a Rakúsku.

Načítání trvalo 0.2130 sekund.