+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kados s.r.o. stavebniny

Klíčová slova: Cementy,vápna,Maltové směsi, vše pro zateplení

E-mail: prodej@kados.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ??jna 2009

Popis: PRODEJ STAVEBNÍHO MATERIÁLU Nabízíme Vám nejen široký sortiment stavebních materiálů a doplňků, ale také máte na výběr hned z několika výrobců a dodavatelů. Cementy a vápna, Maltové směsi, Zdící materiály - pálené a Porobeton, Hutní materiál, Střešní krytiny a folie, Betonové výrobky, Hydroizolace, Polystyren, Izolace, Dveře, zárubně, Střešní okna, Komíny, Sádrokartony, doplňky, Terasové dlažby, Kanalizace, Ploty, brány, výplně, Dřevo, Prvky zahradní architektury, Stavební chemie, Stavební doplňky

Web: www.kados.cz

Další související informace

Equitum, ohrady pro kone

kone, ohrady pro kone, oploceni pro kone – Equitum, plastové ohrady a oplocení pro koně z vynilových sloupků a latí.Nejvhodnější varianta pro ohraničení vašich pozemků a pastvin. Navrženy pro extrémní povětrnostní podmínky. Vše na míru, dle přání zákazníka.

eshopsystem

Vše pro internetový obchod, eshop, e-shop – eShopSystem, BackEnd pro Váš FronEnd. Vhodný pro freelancery a web studia.eShopSystem je univerzální administrační systém (CMS) pro správu internetových obchodů a internetových prezentací. Základem této administrace je intuitivní ovládání a použitelnost pro vlastní klienty většiny freelancerů a web studií. eShopSystem vybočuje svou provázaností s dalšími chytrými systémy a představuje tímto jeden nástroj pro vše.

Rybářské centrum FISHING STAR

rybářské potřeby, vše pro rybáře, rybářská prodejn – V našem e-shopu fishingstar.cz a Rybářském centru FISHING STAR nabízíme služby pro rybáře, rybolov, prodej rybářských potřeb a vybavení včetně doplňkového sortimentu, ale i outdoorové, campingové doplňky, funkční oblečení a potřeby pro grilování.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.