+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kamenárske práce

Klíčová slova: kamenické práce, kamenické práce Bratislava

E-mail: kamenarskeprace@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2012

Popis: Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: Kamenické práce: obklady a dlažby z kamene, kamenné zdi, zámková dlažba ... zateplovací práce, hydroizolace střech ... zednické práce všeho druhu, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ!

Web: www.kamenarskeprace.webnode.sk/

Další související informace

METAL GRANIT - kamenictví

kamenictví, kamenické práce, hřbitovní doplňky – Kamenické práce, opracování kamene - mramoru a žuly. Výrobky z pískovce. Vyrábíme hřbitovní doplňky jako lampy, mísy, vázy, lucerny a schránky na urny. Dodáme pomníky, obklady krbů, kuchyňské desky. Na zakázku vyrobíme kamenné sloupy, balustrády a fontány.

Úřad práce Olomouc

úřad práce, úřad práce olomouc, olomouc, práce – Úřad práce Olomouc má několik vysokokvalitních pracovišť (Litovel, Uničov, Moravský Beroun, Šternberk) a je tady, aby vyřešil Vaše problémy s prací, kterou je již léta problém najít. Úřad práce Olomouc se zabívá problémem s prací ve Olomouckem kraji. Nechte si pomoci při hledání práce a tím zvyšte možnost neléznutí Vami vysnívaného místa.

Praca na doma

práce, práce na doma, podnikaní, zisk, kariera, – Chcete změnit svůj život? Něco nového se naučit? Nechtějí vás kvůli věku nebo dětem v zaměstnání? Můžete změnit radikálním způsobem svůj život. Chce to jenom trošku odvahy a oprostit se od předsudků. Zloději snů mohou být i mezi vašimi blízkými. Ověřený projekt máte na dosah. Musíte mít vůli se naučit něco nového. Ambice jistě máte také. Zapojte se a uvidíte, že máte možnost si vytvořit svoji finanční nezávislost. Chce to pouze jediné. Musíte chtít. Nic neriskujete.

Načítání trvalo 0.0577 sekund.