+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kamenárske práce

Klíčová slova: kamenické práce, kamenické práce Bratislava

E-mail: kamenarskeprace@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2012

Popis: Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: Kamenické práce: obklady a dlažby z kamene, kamenné zdi, zámková dlažba ... zateplovací práce, hydroizolace střech ... zednické práce všeho druhu, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ!

Web: www.kamenarskeprace.webnode.sk/

Další související informace

METAL GRANIT - kamenictví

kamenictví, kamenické práce, hřbitovní doplňky – Kamenické práce, opracování kamene - mramoru a žuly. Výrobky z pískovce. Vyrábíme hřbitovní doplňky jako lampy, mísy, vázy, lucerny a schránky na urny. Dodáme pomníky, obklady krbů, kuchyňské desky. Na zakázku vyrobíme kamenné sloupy, balustrády a fontány.

Peníze za práci online

práce z domu, online práce, vydělek online, služby – Kilerr je místo, kde dostanete 100,- až 2000,- Kč za dovednosti, ve kterých vynikáte! Jsme jedna z prvních stránek, která dá vyniknout talentům ve více než 25 odvětvích. Prodejte své dovednosti lidem nebo firmám. Pracujte z pohodlí domova.

Maliarske práce Bratislav

malířské práce bratislava, malíři bratislava – Provádíme veškeré malířské práce v Bratislavě i po celém Slovensku.Maľovanie stěn, stěrkování a fasádní nátěry jsou hlavní náplní naší činnosti. Jelikož máme dlouholetou praxi, s klidným vědomím můžeme říci, že jsme v daném oboru - malování a stěrkování stěn - mistři, což zjistíte sami.

Načítání trvalo 0.0726 sekund.