+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kamenárstvo Košice

Klíčová slova: Kamenárstvo Košice

E-mail: kamenari@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2013

Popis: Společnost Stonel se zabývá zpracováním kamene a širokou škálou kamenických služeb. V našem případě se nejedná jen o klasické kamenictví ale prodáváme i polotovary pro kameníky, zahrádkáře, stavařům i běžným občanům. Hlavní náplní naší společnosti je zpracování přírodního kamene, výroba náhrobních pomníků, zhotovení pamětních tabel, kamenných květináčů, prodej okrasného kamene a soch na dekoraci zahrad, plotů, prodej kamenných obkladů a jiných doplňků z kamene. Preferuje seriózní přístup k zákazníkům a naše kamenictví vyhledávají zákazníci z Košic i se širokého okolí. S dobrými referencemi od zákazníků nám přibývají další zakázky pro kamenictví as tím spojený prodej zboží a kamene. Kromě toho nabízíme přírodní a konglomerovaný kámen pro interiér jako např. na krbové portály, kuchyňské a koupelnové pulty, parapetní desky nebo konferenční stolky a jiné doplňky. V kamenictví nabízíme levnější služby než klasické kamenictví nakolik jsme i prodejci kamene podnikatelům.

Web: www.stonel.sk

Další související informace

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Metrový textil Pončík

textilná galantéria,matráž,metrový textil,látky – E-shop s metrovým textilem a textilní galanterií za velkoobchodní ceny. Odběr již od 0,1 m. Možnost previdelního zásobování krejčovství. Naše ponuka: organza, úplety, krajky, satén, tyl, šifón, gabardén, kabátovky, kostýmovky, šatovky, bistrech, blúzkovina, oblekovky, uteráky,...

Domy Košice

Domy Košice – Chcete stavět dům v Olomouci a nemáte vybranou kvalitní stavební firmu? Jsme stavební společnost s působností v Olomouci a celém Libereckém kraji a specializujeme se na výstavbu domů na klíč a nízkoenergetických domů. Postavené domy naší společností ve městě Košice ale i v celém regionu se vyznačují vysoce profesionální úrovní zhotovení s použitím certifikovaných stavebních materiálů od dodavatelů renomovaných značek. Zrealizované výstavby a rodinné domy Košice a okolí: rodinný dům ulice Moravská Košice, rodinný dům na rožni ulici Košice, oprava fasády rodinného domu hlavním á ulice v Košicích, zateplování RD Peres Košice a jiné. Naší další činností je zhotovení projektové dokumentace rodinných domů a jednoduchých staveb a zajištění získání stavebního povolení. V současnosti máme akci na vypracování cenového rozpočtu stavby zdarma. Chcete aby Váš dům také patřil k profesionálně postaveným nebo rekonstruovaným ve městě Košice?

Načítání trvalo 0.0675 sekund.