+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kamenárstvo Košice

Klíčová slova: Kamenárstvo Košice

E-mail: kamenari@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2013

Popis: Společnost Stonel se zabývá zpracováním kamene a širokou škálou kamenických služeb. V našem případě se nejedná jen o klasické kamenictví ale prodáváme i polotovary pro kameníky, zahrádkáře, stavařům i běžným občanům. Hlavní náplní naší společnosti je zpracování přírodního kamene, výroba náhrobních pomníků, zhotovení pamětních tabel, kamenných květináčů, prodej okrasného kamene a soch na dekoraci zahrad, plotů, prodej kamenných obkladů a jiných doplňků z kamene. Preferuje seriózní přístup k zákazníkům a naše kamenictví vyhledávají zákazníci z Košic i se širokého okolí. S dobrými referencemi od zákazníků nám přibývají další zakázky pro kamenictví as tím spojený prodej zboží a kamene. Kromě toho nabízíme přírodní a konglomerovaný kámen pro interiér jako např. na krbové portály, kuchyňské a koupelnové pulty, parapetní desky nebo konferenční stolky a jiné doplňky. V kamenictví nabízíme levnější služby než klasické kamenictví nakolik jsme i prodejci kamene podnikatelům.

Web: www.stonel.sk

Další související informace

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

Autoškola Košice

autoškola košice, autoškoly košice – Autoškola Košice SOLTISZ je zameraná na výcvik vodičov pre skupinu B (osobné motorové vozidlo). Automaticky k skupine B získavate aj oprávnenie na vedenie vozidla podskupiny B1 (trojkolky a štvorkolky do celkovej hmotnosti 550 kg) a skupiny AM (moped do maximálnej rýchlosti 45 km/h a obsahu motora do 50 cm3).

Načítání trvalo 0.0829 sekund.