+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kamenárstvo Košice

Klíčová slova: Kamenárstvo Košice

E-mail: kamenari@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2013

Popis: Společnost Stonel se zabývá zpracováním kamene a širokou škálou kamenických služeb. V našem případě se nejedná jen o klasické kamenictví ale prodáváme i polotovary pro kameníky, zahrádkáře, stavařům i běžným občanům. Hlavní náplní naší společnosti je zpracování přírodního kamene, výroba náhrobních pomníků, zhotovení pamětních tabel, kamenných květináčů, prodej okrasného kamene a soch na dekoraci zahrad, plotů, prodej kamenných obkladů a jiných doplňků z kamene. Preferuje seriózní přístup k zákazníkům a naše kamenictví vyhledávají zákazníci z Košic i se širokého okolí. S dobrými referencemi od zákazníků nám přibývají další zakázky pro kamenictví as tím spojený prodej zboží a kamene. Kromě toho nabízíme přírodní a konglomerovaný kámen pro interiér jako např. na krbové portály, kuchyňské a koupelnové pulty, parapetní desky nebo konferenční stolky a jiné doplňky. V kamenictví nabízíme levnější služby než klasické kamenictví nakolik jsme i prodejci kamene podnikatelům.

Web: www.stonel.sk

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Autoškola Košice

autoškola košice, autoškoly košice – Autoškola Košice SOLTISZ je zameraná na výcvik vodičov pre skupinu B (osobné motorové vozidlo). Automaticky k skupine B získavate aj oprávnenie na vedenie vozidla podskupiny B1 (trojkolky a štvorkolky do celkovej hmotnosti 550 kg) a skupiny AM (moped do maximálnej rýchlosti 45 km/h a obsahu motora do 50 cm3).

Načítání trvalo 0.0654 sekund.