+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kamenictví krby Skalský

Klíčová slova: krb, zahradní krby, altán, obklad, dlažba,pískovec

E-mail: skalsky.krby@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2012

Popis: Kamenictví krby Vladimír Skalský. Rozsáhlá nabídka vnitřních i zahradních krbů, altánů a zahradních kuchyní. Nabízíme kvalitní návrh i zpracování dle Vašich přání a nápadů. Každý krb je originální. Vyrábíme krby z kvalitního materiálu, přírodního pískovce.

Web: krbyskalsky.cz

Další související informace

Obklady

obklady, obklad – Obklady - Stěny i stropy. Služby pro bydlení Praha - Keramické obklady, skleněné, kamenné, keramické mozaiky, plasty, palubky, dřevo, keramické odvětrávané fasády a další materiály i technologie - Z tuzemské i zahraniční výroby

Kachliarstvo Halás

krb, krby, pec, pece – Návrh, realizácia, dodávka, rekonštrukcia a kompletný servisom vykurovacích telies ako sú krby, kozuby, kachlové pece a sporáky. ôsobíme na celom území Slovenska, takisto aj v susedných štátoch, najmä v Českej republike a Rakúsku.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Načítání trvalo 0.1935 sekund.