+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kamenolom Javorka

Klíčová slova: kámen, kamenolom, kamenolom javorka, javorka

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2011

Popis: Kamenolom na červeno-růžový pískovec v obci Lázně Bělohrad. Nabízíme pískovcové zdivo, obklady, zahradní architekturu, řezané polotvary, krby a další výrobky z pískovce. Nabízíme Vám výrobky z pískovce, který je v Evropě naprosto jedinečný. Červenorůžová kresba mramorového typu na žlutobílém podkladě vytváří příjemný a teplý dojem.

Web: www.kamenolomjavorka.cz

Další související informace

Cetecho s.r.o.

umělý kámen, himacs, corian, avonite, staron – Certifikovaný zpracovatel umělého kamene CORIAN, AVONITE, HI-MACS, STARON, SWANSTONE, LYRIC, HANNEX a MONTELLI. Vyrábíme kuchyňské pracovní desky, dřezy, umyvadla a vany, recepční a barové pulty, design nábytek a svítidla, venkovní fasády a další.

Designstone umělý kámen -

umělý, kámen, kamene, pískovec, křemen, vápenec – Umělý kámen DesignStone - výroba, prodej, různé textury a barvy, dlažby, obklady, dekorativní prvky.Pískovec, břidlice, křemen, vápenec. Vhodné do interieru i exterieru. Zajistíme návrh i realizaci. Obraťte se na profesionály.

Incana Natura - obklady z kamene

umělý kámen, do exteriéru, do interiéru, do obývac – Obkladový kámen Incana má autentičnost přírodního kamene. Oceníte jeho snadnou údržbu a praktičnost. Incana kámen je vhodný jak pro vnitřní obklady stěn, tak pro obklady fasád, soklů a podobně. Spolu s keramzitem dodá i izolační vlastnosti.

Načítání trvalo 0.1052 sekund.