+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kamenolom Javorka

Klíčová slova: kámen, kamenolom, kamenolom javorka, javorka

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2011

Popis: Kamenolom na červeno-růžový pískovec v obci Lázně Bělohrad. Nabízíme pískovcové zdivo, obklady, zahradní architekturu, řezané polotvary, krby a další výrobky z pískovce. Nabízíme Vám výrobky z pískovce, který je v Evropě naprosto jedinečný. Červenorůžová kresba mramorového typu na žlutobílém podkladě vytváří příjemný a teplý dojem.

Web: www.kamenolomjavorka.cz

Další související informace

Krby Morava - stavby krbů

stavby krbů, stavby krbových kamen, krby, krbové v – Provádíme stavby krbů a krbových kamen na klíč po celé ČR. V naší fotogalerii krbů najdete výběr z více než 2000 krbů různých typů a stylů. Naše společnost se prezentuje v profesionálních krbových studiích, kde můžete shlédnout vystavené produkty.

Cetecho s.r.o.

umělý kámen, himacs, corian, avonite, staron – Certifikovaný zpracovatel umělého kamene CORIAN, AVONITE, HI-MACS, STARON, SWANSTONE, LYRIC, HANNEX a MONTELLI. Vyrábíme kuchyňské pracovní desky, dřezy, umyvadla a vany, recepční a barové pulty, design nábytek a svítidla, venkovní fasády a další.

Štípaný pískovec, přírodní štípaný kámen

štípaný kámen, štípaný pískovec – Malebné okolí Terchové je plné krás, ale příroda ho obdařila i obrovským skrytým bohatstvím - kvalitním pískovcem, který se těží v poměrně složitých podmínkách již od počátku 20. století v kamenolomech v Hatiach a v Teplickom jarku. O kvalitě tohoto kamene svědčí fakt, že z něj byl postaven i starý železniční most v Budatíne, dnes ho najdete jen v Těrchové na různých místech jako např.. Křížová cesta na vrch Oravcová, různé kaple a samozřejmě i na soukromých objektech. Naše firma vám nabízí kvalitu ověřenou ne lety, ale staletími.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.