+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KÁMENPRO - Prodej kamene.

Klíčová slova: kámen pískovec andezit carrara obklady dlažby

E-mail: prodej@kamenpro.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2010

Popis: Jsme firma zabývající se velkoobchodním i maloobchodním prodejem kamene z celého světa. Máme v nabídce, nejširší sortiment typů kamenů ve Východních Čechách. Naším sortimentem jsou solitéry, valouny, kačírky, štěrky, obklady i dlažby. Pro usnadnění a uspoření času potřebného k výběru a nákupu, je pro Vás připraven E-SHOP. Pro naše partnery máme připraveny velice zajímavé velkoobchodní i realizátorské ceny a množstevní slevy.

Web: www.kamenpro.cz

Další související informace

BeneGo s.r.o.

obklady dlažby koupelnové studio obkladačské práce – Společnost BeneGo s.r.o. Pardubice se specializuje na řešení interierů z keramických obkladových materiálů. Koupelny, WC, obklady mezi kuchyňské linky, dlažby v interiéru i exteriéru, terasy a balkóny. Vaše zakázka bude zpracována od grafického návrhu, přes rozpočet, po případnou realizaci se sníženou sazbou DPH. 5 let zkušeností s navrhováním, výběrem materiálů a realizací. Jsme tým lidí, pro který je spokojenost zákazníka nejdůležitějším cílem naší práce.

Obklady do koupelny

obklady. dlažby, obklady a dlažby – Naši firmu jsme založili před více než třinácti let, po čtyřleté praxi u rodinné firmy P. Rossberger Viechtach se specializací na obklady, pokládání dlažby, obkládání koupelen, dláždení schodu z mramoru, keramiky ...

Obklady dlažby Děčín

Obklady dlažby Děčín – Specializujeme se na prodej obkladů a dlažeb s možností využití i našich služeb jejich montáže. Jsme profesionální firma a nabízíme své služby v Děčíně i jeho okolí. Specializujeme se na prodej obkladů a dlažeb s možností využití i našich služeb jejich montáže. Jsme profesionální firma a nabízíme své služby v Děčíně i jeho okolí.

Načítání trvalo 0.1039 sekund.