+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KÁMENPRO - Prodej kamene.

Klíčová slova: kámen pískovec andezit carrara obklady dlažby

E-mail: prodej@kamenpro.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2010

Popis: Jsme firma zabývající se velkoobchodním i maloobchodním prodejem kamene z celého světa. Máme v nabídce, nejširší sortiment typů kamenů ve Východních Čechách. Naším sortimentem jsou solitéry, valouny, kačírky, štěrky, obklady i dlažby. Pro usnadnění a uspoření času potřebného k výběru a nákupu, je pro Vás připraven E-SHOP. Pro naše partnery máme připraveny velice zajímavé velkoobchodní i realizátorské ceny a množstevní slevy.

Web: www.kamenpro.cz

Další související informace

BeneGo s.r.o.

obklady dlažby koupelnové studio obkladačské práce – Společnost BeneGo s.r.o. Pardubice se specializuje na řešení interierů z keramických obkladových materiálů. Koupelny, WC, obklady mezi kuchyňské linky, dlažby v interiéru i exteriéru, terasy a balkóny. Vaše zakázka bude zpracována od grafického návrhu, přes rozpočet, po případnou realizaci se sníženou sazbou DPH. 5 let zkušeností s navrhováním, výběrem materiálů a realizací. Jsme tým lidí, pro který je spokojenost zákazníka nejdůležitějším cílem naší práce.

Kupelne24-Obklady, dlažby

Obklady koupelna, levné obklay, obklady a dlažby – Kupelne24 je internetový kúpeľňový salon. Ponúkame vyhotovenie grafických 3d projektov kúpeľní a kompletný sortiment obkladov, dlažieb, sanitárnej keramiky. V ponuke máme napr. Ceramika Paradyz, Opoczno, Tubtądzin, Nowa Gala, Cersanit a veľa iných.

Kamen Bema

kamené obklady kámen kameny – Kamenné obklady, naše nabídka vás překvapí. Dodáme materiály pro váš kamenný obklad.Cenová nabídka samozřejmostí.Kamenné obklady od nás vydrží. Kamené obklady hustopeče. Kvalitní a stálé kamenné obklady.

Načítání trvalo 0.0499 sekund.