+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kamna a krby Vrbata

Klíčová slova: Krbové vložky,krbové obestavby,krbová kamna

E-mail: info@krby-vrbata.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2008

Popis: Prodáváme krbové vložky,krbové obestavby z přírodního pískovce a mramoru, krbová kamna,ventilační mřížky,koše na dřevo,krbové nářadí,paravany,kouřovina,teplovzušné rozvody komplet příslušenství pro krby.

Web: www.krby-vrbata.cz

Další související informace

Stavební stroje

stavební stroje, stavební, stroje, demolice, – Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Sruby

sruby, kanadské sruby – Kanadské sruby od tesařství Jiří Urban s 5-ti letou záruční dobou a servisem. Návrhy a projekty srubových domů. Dále nabídka zahradních domů a zahradního nábytku. Firma byla založena v r. 1994. Výstavba srubových domů na klíč.

Načítání trvalo 0.0801 sekund.