+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kanadské sruby a roubenky

Klíčová slova: sruby,sruby a srubové stavby,sruby na klíč

E-mail: info@srubybohemia.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2010

Popis: Stavíme kanadské sruby, roubenky a pergoly. Objevte krásu života ve srubu, dodáme vám srub na klíč. Na všechny postavené sruby dostanete 5 let záruku. Naše kanadské sruby udělají Váš život příjemnější.

Web: www.srubybohemia.cz/

Další související informace

Roubenkysruby.cz

sruby, srubové stavby – Chystáte se nebo přemýšlíte o srubu nebo o srubové stavbě? Nevíte jaké výhody a nevýhody srubová stavba má? Nevíte jaké možnosti financování k této stavbě máte? Chcete diskutovat o této problematice? Pak navštivte stránky Roubenkysruby.cz.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.