+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Katalog odkazů - architek

Klíčová slova: architekti, stavba, stavby, dům, byt, bydlení

E-mail: e-prostor@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2012

Popis: Oborový katalog pro architekturu a architekty, stavební firmy, umění a design. Kvalitní odkazy na zajímavé projekty a stavby, galerie, odborná média, stavební firmy a mnohé další. Přehledné stránky k sekci Stavebnictví.

Web: www.architektura.e-prostor.info

Další související informace

Opravy.cz - rekonstrukce

opravy, rekonstrukce, stavby, služby, řemeslníci – Naše služba pro Vás vyhledá zdarma a nezávazně kontakty na prověřené stavební firmy, profesionály a řemeslníky, kteří fungují v místě požadovaného provedení zakázky. Stavba, rekonstrukce, přístavba a oprava. Systém referencí a hodnocení.

SPRÁVNÁ.cz STAVBA

stavební materiál, levně, dům, byt, zahrada – Správná.cz Stavba Stavebniny - levný stavební materiál. Poradíme vám s výběrem stavebního materiálu, dovozem a nejlevnějším řešením. Dodáváme levně cihly, cihelné bloky GIMA, Ecoton, Heluz Supertherm, Porotherm, Keratherm, porobetonové tvárnice Ytong, QPOR, IFT, H+H, betonové zámkové a plošné dlažby, okrasné štípané ploty, tepelné izolace Isover-Orsil, Knauf Insulation, Rockwool, Rotaflex, Schwenck, polystyreny fasádní EPS 70 F, podlahové EPS 100 Z (S), tvrzené extrudované XPS, zateplovací systémy Weber-Terranova, Profi Am Bau, Baumit, Cemix, Hasit, Mapei, komíny Schiedel, EKO-komíny, OSB desky a další. Poradna a prodej. www.spravna.cz se vyplatí.

Ateliér Pedadesign

architekti, projektanti, geodetové – Komplexní projekční a inženýrská činnost v Brně a okolí. Zajišťujeme též geodetická zaměření objektů nemovitostí, vytyčovací práce objektů v rámci projektu a mnoho dalšího.

Načítání trvalo 0.0897 sekund.