+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Keramika Interiér

Klíčová slova: obklady,dlažby,koupelna,realizace,práce,prodej

E-mail: keramikainterier@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. z??? 2012

Popis: Prodej obkladů a dlažeb, prodej vybavení do koupelen, stavební chemie - lepidla, spárovací hmoty, silikony, interiérové a obkladové profily. Zajišťujeme veškeré stavební práce pro přestavby koupelen vč.revize

Web: www.keramikainterier.cz

Další související informace

PROSTAV Plus Olomouc

dlažby, obklady, koupelny – Prostav Plus Olomouc s.r.o. nabízí široký výběr sortimentu, z nabídky obklady a dlažby do koupelen, sanitární technika, koupelny, sprchové kouty, vany, vodovodní baterie, koupelnový nábytek. Největší vzorkovna obkladů, dlažeb a zboží firmy RAKO v regionu. Ukázkové boxy s obklady, dlažbou, a koupelny. Samozřejmostí je také možnost výběru materiálů, barev a typů prostřednictvím katalogů (dlažeb, obkladů, doplňků). 3D vizualizace koupelny, PC návrh zdarma. Kompletní sortiment keramických obkladů a dlažeb.

Rekonstrukce - stavby

rekonstrukce,koupelna,stavba domů,bytová jádra – Provádíme rekonstrukce bytů, bytových jader, stavby domů, půdní vestavby, veškeré zednické práce, sádrokartony, kompletní realizace koupelen a kuchyní. Upravujeme byty a domy na bezbariérové - pro zdravotně postižené a seniory. Jsme jihočeská firma na trhu již od roku 1999.

Zemní práce Lopata

zemní,práce,výkopové,minibagr,demolice,bazen,zemni – Nabízíme komplexní zemní a výkopové práce, odvozu zeminy, stavební sutě a odpadu kontejnery a demoliční práce včetně vyklízení. Působíme ve Středočeském kraji, ale nemáme problém zajet za vámi i za tyto hranice.

Načítání trvalo 0.2073 sekund.