+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klajstaf

Klíčová slova: zatepľovanie, zateplenie, stavebná práce, stavebé

E-mail: info@klajstaf.sk

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2009

Popis: Stavebná firma, ktorá sa špecialiuje na zatepľovanie, stavebné práce, úpravy interiéru všetkého druhu a ponúka aj prenájom lešenia. Cieľom každého projektu je pracovať v duchu hesla kvalitná a poctivá práca.

Web: www.klajstaf.sk

Další související informace

Zateplenie domu

zateplenie domu, zateplenie – Praktické informácie o zateplení domu a budov. Hlavným dôvodom pre zateplenie domu je úspora energie potrebnej na vykurovanie. Kvalitne navrhnuté a prevedené zateplenie pre Váš dom ušetrí až 40% energie.

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.2595 sekund.