+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klampiarske práce

Klíčová slova: klampiarske práce, pokrývačské práce, vložkovanie

E-mail: gorcs.zoltan61@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2014

Popis: Ponúkame klampiarske práce, pokrývačské práce, vložkovanie komínov, izolácie striech, zatepľovanie plochých striech, profilovanie falcovanej krytiny, atypické klampiarske prvky. Oprava a údržba strešnej krytiny, odkvapových systémov a oplechovaní.

Web: gorcs.webnode.sk

Další související informace

Zateplenie domu

zateplenie domu, zateplenie – Praktické informácie o zateplení domu a budov. Hlavným dôvodom pre zateplenie domu je úspora energie potrebnej na vykurovanie. Kvalitne navrhnuté a prevedené zateplenie pre Váš dom ušetrí až 40% energie.

Ploty a oplocení z plastu

ploty z plastu, oplocení z plastu, ploty, oplocení – Ploty z plastu, oplocení z plastu, plotové dílce z plastu. Bezúdržbové ploty ( ploty a plotové dílce z plastu ) vyniká především svoji nízkou hmotností, nenáročností na údržbu a stálobarevností. Ploty z plastu, ploty a oplocení z recyklátu, ploty z plastu jsou vyráběny jako masivní profily v tradičních tvarech. Ploty a oplocení z plastu lze snadno upravovat – řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby (nástroji na kov nebo na dřevo).

Stavební firma Liberec

Stavební firma, ZE stavby s.r.o., stavba, rekonstr – Nabízíme kompletní portfolio stavebních prací. Od výkopu, po položení střechy. Pokud hledáte dodavatele hrubé stavby, stavby domu nebo rekonstrukce domu, bytu či bytového jádra? Vybíráte z více stavebních firem? Zkuste nás kontaktovat. Mimo vyšší kvality vám možná dokážeme nabídnou i nižší cenu.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.