+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Komínové systémy

Klíčová slova: stavebníctví, komíny, komínové systémy, krb

E-mail: kominycz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2009

Popis: Prodej komínových systémů. Celý komín je dodáván jako stavebnice, která se sestavuje dle montážního návodu. Možnost montáže i dopravy. Komíny CZ od firmy Novos Nová Paka je zárukou rodinné pohody při zatopeném krbu.

Web: www.kominycz.org/

Další související informace

Komíny - Kominictví Pechl

komín, komíny, komínové systémy, – Naší specializací jsou komíny a kominická činnost. Nabízíme zděné komíny, komínové systémy, průmyslové komíny, plastové komíny, krbové komíny, eko komíny, komínové nástavce. Provádíme opravy komínů frézování komínů, vložkování komínů a revize.

Suroviny, polotovary

stavebnictví,suroviny,polotovary – Inzertní portál a bazar: textil, stavebniny, chemie, krmiva, paliva, zemědělské, potravinářské či nerostné suroviny, plasty a obaly, Firemní i soukromá online inzerce zdarma i bez registrace, bez omezení počtu znaků, možnost vložení fotografií nebo videa.

STAVEBNISERVER.com

stavebnictví,zpravodajství,inzerce, bazar,poradna – Stavební zpravodajský portál pro všechny, kteří chtějí nejen stavět. Zveřejňujeme články, reportáže a PR články. Spolupracujem s odborníky ve stavebnictví, tím je pro naše naštěvníky zajištěna stavební poradna. Poskytujeme nabídku práce výhradně pro obory ve stavebnictví. Umožňujeme návštěvníkům zaregistorovat svoji firmu do katalogu firem. Vystavujeme inzeráty uživatelů pro nabídku a poptávku zcela zdarma.

Načítání trvalo 0.0666 sekund.