+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Komíny Vorel

Klíčová slova: Komíny, krby, krbové vložky, kamna na vyjetý olej

E-mail: asv@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2009

Popis: Výroba a prodej komínů, komínových systémů a kamen na použitý olej, prodej teplovodních i teplovzdušných krbových vložek a krbových kamen na dřevo a pelety. Stavba krbů na zakázku, krbový komín ASV, stavba a rekonstrukce komínů.

Web: www.kominyvorel.cz

Další související informace

Kominy.name - komíny

Komíny, krby bez, komínové systémy, kouřovody – Komíny - informační portál o komínech. Možnost zadání poptávky. Komíny, komínové systémy, kouřovody, hlavice, sopouch, větrací mřížka, vybírací otvor, účinná výška, stavba komínu..Zadejte si poptávku a informujte se o nejenom o komínech.

kachlová kamna

komíny, kamna – Jestliže komíny neodpovídá předpisům, netáhnou, nebo pokud jejich majitelé přecházejí na jiný druh paliva, pak čeká komíny vyvložkování. Nové komínové vložky dále poslouží, když je problém se zápachem spalin v místnosti nebo prostě je potřeba vyměnit zastaralou původní vložku. Funkční částí komínů jsou také komínové hlavice. Nadstřešní část komínu, komínová hlavice či komínová hlava je tou částí komína, která slouží k ukončení komínového tělesa případně k jeho zakrytí. Vzhledem k tomu, že je jako jediná z komína vidět, je zde velmi důležitý design, který dotváří celkový vzhled střechy domu.

Načítání trvalo 0.0707 sekund.