+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Komunální technika

Klíčová slova: komunální technika, nakladače Locust

E-mail: vaclav.malek@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2010

Popis: Vážení návštěvníci, jsme obchodní společnost zabývající se prodejem převážně stavební techniky. V sortimentu naleznete nakladače Locust, komunální a hutnící techniku a autopřívěsy. Těšíme se na Vás v naší firmě ve Velkém Meziříčí.

Web: www.stavotrading.cz

Další související informace

Svářecí technika, nářadí

Svářečka, svařování, nářadí, technika, bruska – Prodej profesionální svářecí techniky českých výrobců jako je OMICRON, Alfa-in, Kühtreiber. Dále prodej elektrického nářadí značek Festool, Protool, Narex a Dewalt. Ke všemu dodáváme také příslušenství jako jsou svářecí dráty, kabely, elektrody atd.

GartenTechnik s.r.o.

lesní technika, zahradní technika, motorové pily – Lesní a zahradní technika Dolmar z Německa. Motorové pily, křovinořezy, sekačky, traktory, vyžínače, nůžky na živé ploty, rozbrušovací pily, foukače a provzdušňovače. Prodej i odborný servis. Dolmar je nejstarším výrobcem motorových pil na světě. Prodej příslušenství k lesní a zahradní technice a elektrického ručního nářadí Makita.

Zahradní technika e-shop

zahradní technika, sekačky, pily, traktory, e-sho – Profiservis nabízí vše pro Vaší zahradu a dílnu. V e-shopu najdete zboží většiny značek na trhu. Na vše co prodáváme také zajišťujeme záruční i pozáruční servis. On-line kontrola stavu zakázky. Nabízíme také služby naší půjčovny zahradní techniky.

Načítání trvalo 0.0614 sekund.