+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Komunální technika

Klíčová slova: komunální technika, nakladače Locust

E-mail: vaclav.malek@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2010

Popis: Vážení návštěvníci, jsme obchodní společnost zabývající se prodejem převážně stavební techniky. V sortimentu naleznete nakladače Locust, komunální a hutnící techniku a autopřívěsy. Těšíme se na Vás v naší firmě ve Velkém Meziříčí.

Web: www.stavotrading.cz

Další související informace

Výrobce stínicí techniky

žaluzie, rolety, markýzy, stínící technika, doplňk – Firma poskytuje projektantům konzultace a podklady a hledá spolu s nimi optimální řešení zastínění. Příkladem dobré spolupráce je řešení zastínění atria v budově televize NOVA a v dalších objektech. Konzultace s pracovníky firmy vyhledávají nejen projektanti, dodavatelé staveb, investoři, ale i majitelé různých zimních zahrad, bazénů a domů z řad občanů. Všichni ve spolupráci s techniky firmy SUNDRAPE nacházejí optimální a efektivní řešeni svých problémů a potřeb. Mezi přednosti firmy kromě technického řešení, vysoké kvality dodávek a montáže lze ještě zařadit spolehlivost v poskytování servisu a to jak záručního (až tři roky), tak i pozáručního. Firma přebírá péči o svoje výrobky u zákazníka prakticky po celou dobu jejich životnosti. Pracovníci naší firmy jsou připraveni řešit jakékoliv vaše potřeby stínění na vysoké technické úrovni a se zárukou vaší spokojenosti.

Pckasa.cz

výpočetní technika, informační technika, počítače – PcKasa.cz - internetový prodej výpočetní techniky, počítačů a spotřební elektroniky za nízké ceny, zasíláme také na Slovensko. výpočetní technika, informační technika, počítače, monitory, kancelář, elektronika, spotřební elektronika, notebooky, netbooky, televize, sluchátka, ntb baterie, stolní počítače, procesory, grafické karty, klávesnice, myši, servery, zálohování, web kamery, ip kamery, mobilní telefony, faxy, ip telefony, spotřební materiál, tisková média, periferie, tiskárny, multifunkce, skenery, kopírky, projektory, síťové prvky, routery, aktivní prvky, kabely, pam컝ové karty, flash disky, pevné disky, navigace, herní systémy, mp3, audio, video, fotoaparáty, video kamery, foto, objektivy, sony, asus, acer, lenovo, toshiba, msi, hp, canon, epson, benq, samsung, nokia, kingston, sandisk, wd, western digital, ati, nvidia

Světelná a zvuková techni

světelná, zvuková, technika, reprosoustavy – Internetový obchod se světelnou, zvukovou a efektovou technikou. Nabízíme veškeré vybavení na diskotéky či soukromé párty. Zesilovače, reprosoustavy, sluchátka, kapaliny do mlhostrojů a mnoho dalšího naleznete v naší široké nabídce.

Načítání trvalo 2.5087 sekund.