+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Konstrukce-kotvení

Klíčová slova: profily,konzoly,objímky,kotvy,hmoždinky,příchytky

E-mail: obchod@metalfix.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2012

Popis: Dodavatel ocelových upevňovacích dílů, kotevního a spojovacího materiálu. Určeno k montáži pomocných konstrukcí TZB pro uložení potrubních rozvodů, kabelových tras a technologických zařízení. Sortiment je členěn dle stavebních oborů, zahrnuje montážní profily a konzoly, ocelové a plastové objímky na potrubí, soupravy pro upevnění zdravotechniky, upevnění VZT potrubí, kabelové příchytky, ocelové kotvy, chemické kotvy, hmoždinky, stavební chemie, prvky pro protipožární prostupy potrubí.

Web: www.metalfix.cz

Další související informace

Koelner Morava s.r.o.

hmoždinky, šrouby, vruty, kotvy, nářadí – Koelner Morava s.r.o. je společnost zabývající se prodejem spojovacího materiálu a kotevní techniky. Působíme na trhu od roku 2006 pod tímto názvem, ale naše zkušenosti s tímto materiálem sahají o mnoho let zpět. Díky dynamickému rozvoji a kvalitou služeb, kterou jsme našim zákazníkům schopni nabídnout, jsme si upevnili pozici mezi předními prodejci spojovacího materiálu. Rozsáhlé skladové zásoby umožňují pružně reagovat na požadavky zákazníků. Stále rostoucí množství zákazníků z různých odvětví obchodu a z řad realizačních firem je pro nás pomyslná jednička za dobře odvedenou práci.

První KEY-STAV, a.s.

stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činn – Hlavní náplní společnosti jsou dodávky stavebních a montážních prací včetně veškerých materiálů a inženýrských činností na nových stavbách, rekonstrukcích a opravách.stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činnost, stavby, rekonstrukce, opravy, stavebnictví, key-stav, keystav, pozemní, ostrava, český-těšín, třinec, jablunkov

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Načítání trvalo 0.2003 sekund.